16:43:06 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانش‌آموزان برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی درجامعه تلاش کنند
به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز نیک‌سرشت ظهر چهارشنبه در همایش ۱۶۰۰ نفری یاوران انقلاب در سالن ورزشی احمد مظفری، افزود: امام خمینی (ره) همواره توجه به قشر دانش آموز و دانشجو را مورد تاکید قرار می‌داند و این قشر را به عنوان آینده سازان ایران اسلامی عنوان می‌فرمودند. وی با بیان اینکه شما دانش‌آموزان در آینده سازندگان اصلی […]
دانش‌آموزان برای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی درجامعه تلاش کنند

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز نیک‌سرشت ظهر چهارشنبه در همایش ۱۶۰۰ نفری یاوران انقلاب در سالن ورزشی احمد مظفری، افزود: امام خمینی (ره) همواره توجه به قشر دانش آموز و دانشجو را مورد تاکید قرار می‌داند و این قشر را به عنوان آینده سازان ایران اسلامی عنوان می‌فرمودند.

وی با بیان اینکه شما دانش‌آموزان در آینده سازندگان اصلی ایران هستید، اظهار کرد:  در حال حاضر با احیای ارزش‌های اسلامی  و دینی  عدالت محوری در حال حیات است و به برکت پیروزی انقلاب اسلامی توسعه خوبی در بخش‌های مختلف در استان زنجان محقق شده است. 

خبر جدید  تحویل 704 واحد مسکونی انجمن خیرین مسکن ساز استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان  گفت: دانش‌آموزان به‌عنوان یاوران انقلاب باید در مورد ارزش‌های انقلاب تفکر کنند و یاوران انقلاب باید تریبون مردم باشند.

نیک‌سرشت ابراز کرد: همایش ۱۶۰۰ نفری یاوران انقلاب تجلی عینی از منویات امام راحل است و دانش‌آموزان در آینده سازندگان اصلی ایران هستند و دانش‌آموزان  در آینده کشور می‌توانند مؤثر باشند. 

وی افزود: هر عاملی که باعث به وجود آمدن یک پدیده می‌شود باید به خوبی بررسی و مطالعه دقیق شود و  نبود آزادی اندیشه، بیان، فضای سیاسی ازجمله عوامل بروز انقلاب بوده است.

خبر جدید  امام جمعه زنجان:12 فروردین نمونه ای خود باوری مردم ایران

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد