11:42:42 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا: غرب آسیا استعدادهای خوبی دارد
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا تاکید کرد: هدف اصلی ما سوق بازیکنان مستعد به سمت آوردگاه بزرگی چون المپیک است. به گزارش ایسنا منطقه زنجان، محمد اندی در حاشیه بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر که در سالن مادران و کودکان زنجان در حال برگزاری است، هدف اصلی از تشکیل کمپ پیشرفته […]
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا: غرب آسیا استعدادهای خوبی دارد

دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا تاکید کرد: هدف اصلی ما سوق بازیکنان مستعد به سمت آوردگاه بزرگی چون المپیک است.

به گزارش ایسنا منطقه زنجان، محمد اندی در حاشیه بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر که در سالن مادران و کودکان زنجان در حال برگزاری است، هدف اصلی از تشکیل کمپ پیشرفته بدمینتون را کشف استعدادهای ناب بدمینتون در آسیا عنوان کرد و افزود: این استعدادها می‌توانند عملکرد خوبی در المپیک داشته باشند.

خبر جدید  65 امامزاده زنجان، میزبان طرح آرامش بهاری

وی از برگزاری کمپ پیشرفته بدمینتون در منطقه غرب آسیا به میزبانی زنجان طی روزهای ششم تا ۱۴ فوریه خبر داد و تصریح کرد: بی‌شک بازیکنان مستعدی در غرب آسیا هستند که قادرند با تمرین و ممارست در جایگاهی قرار گیرند که در برابر بزرگان این رشته در جهان به میدان بروند که فراهم کردن زمینه حضور این بازیکنان، خود باعث توسعه بدمینتون خواهد شد.

خبر جدید  ۷ هزار چاه غیرمجاز در استان زنجان شناسایی‌شده است

این مسئول با اشاره به اینکه قطع یقین تداوم چنین برنامه‌ای زنگ خطری برای ۱۰ بازیکن برتر جهان که در آسیا حضور دارند، خواهد بود، ادامه داد: فارغ از اینکه این کار باعث خواهد شد که استعدادهای تازه‌ای به جامعه بدمینتون اضافه شده و رقبای سختی برای بزرگان این رشته که سال‌ها در دنیا یکه‌تازی می‌کنند باشند، ما وظیفه داریم بدمینتون را در آسیا توسعه دهیم.

خبر جدید  رسانه ها در تبیین دستاوردهای انقلاب تلاش بیشتری کنند

به گزارش ایسنا، برگزاری این کمپ قبل از آغاز بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر بود. این کمپ برای فدراسیون بدمینتون ایران از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین خاطر «اندی» در مراسم افتتاحیه و اختتامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان حضور دارد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد