9:26:46 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درآمدزایی با پنل‌های خورشیدی برای مددجویان زنجانی
گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با همکاری کمیته امداد و شرکت برق منطقه‌ای از طریق پنل‌های خورشیدی برای مددجویان زنجانی درآمدزایی می‌شود. هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و هفت فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته […]
درآمدزایی با پنل‌های خورشیدی برای مددجویان زنجانی

گروه اجتماعی: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با همکاری کمیته امداد و شرکت برق منطقه‌ای از طریق پنل‌های خورشیدی برای مددجویان زنجانی درآمدزایی می‌شود.

هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و هفت فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و استفاده از فرصت کاریابی ایجاد شده است.
صفری تصریح کرد: رویکرد کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف، بسترسازی برای استقلال معیشتی و خودکفایی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت است و در همین راستا به‌منظور ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد تومان از محل منابع بانکی و صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت‌شده است.
این مسئول با اشاره به اینکه مهارت‌آموزی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نیز یکی از راهکارهای مهم ایجاد اشتغال برای جامعه هدف این نهاد است، افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از چهار هزار و ۴۰۰ مددجوی زنجانی دوره‌های مهارت‌آموزی را باهدف ورود به بازار تولید و کسب‌وکار سپری کرده‌اند.
وی با بیان اینکه رویکرد مهم کمیته امداد در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد توجه به اجرای طرح‌های نو و دانش‌بنیان است، تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان زمینه درآمدزایی خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد فراهم‌شده تا به توانمندی و خوداتکایی اقتصادی آن‌ها در یک بازه زمانی مشخص منجر شود.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان یکی از طرح‌های بدیع موردنظر در حوزه درآمدزایی برای جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان را ایجاد نیروگاه‌های تولید برق خانگی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد عنوان کرد و افزود: با ایجاد پنل‌های خورشیدی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در کنار تأمین برق مصرفی آن‌ها، امکان فروش تضمینی آن به شرکت برق و درآمدزایی برای جامعه هدف این نهاد فراهم می‌شود که با همکاری شرکت برق منطقه‌ای زنجان با نصب پنل‌های خورشیدی خانگی و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید گام مهمی در توانمندسازی جامعه هدف برداریم.
صفری با اشاره به مزایای مهم ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی خانگی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان گفت: در کنار توجه به ارتقاء سطح معیشتی آن‌ها کمک به صنعت تولید برق در کشور با هزینه بسیار پایین است و برنامه‌ریزی‌شده ۵۰ فرصت شغلی مناسب و پایدار از طریق ایجاد پنل‌های خورشیدی با همکاری شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان فراهم شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد