9:44:14 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درمان استان زنجان دارنده گواهی‌نامه بین‌المللی ایزو
مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان گفت: درمان استان زنجان گواهی‌نامه بین‌المللی ایزو دریافت کرد. به گزارش ایسنا،«علی محمدی» افزود: با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت درمان استان زنجان و پنج مرکز درمانی تابعه (پلی‌کلینیک حکیم هیدجی، درمانگاه‌های روزبه زنجان، شفای ابهر، شهدای خرم‌دره و سهروردی خدابنده) و دفتر اسناد پزشکی این استان دارای گواهی‌نامه بین‌المللی […]
درمان استان زنجان دارنده گواهی‌نامه بین‌المللی ایزو

مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان گفت: درمان استان زنجان گواهی‌نامه بین‌المللی ایزو دریافت کرد.

به گزارش ایسنا،«علی محمدی» افزود: با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت درمان استان زنجان و پنج مرکز درمانی تابعه (پلی‌کلینیک حکیم هیدجی، درمانگاه‌های روزبه زنجان، شفای ابهر، شهدای خرم‌دره و سهروردی خدابنده) و دفتر اسناد پزشکی این استان دارای گواهی‌نامه بین‌المللی استاندارد ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵ شد.

وی تصریح کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی برای دریافت گواهی‌نامه ایزو با تدوین همه فرآیندها و آموزش گسترده تیم‌های ممیزی از اوایل سال ۹۵ آغاز شد و با انجام ممیزی داخلی توسط تیم ممیزی ستاد مدیریت درمان، استقرار آزمایشی استاندارد ایزو و نهایتا انجام ممیزی نهایی توسط شرکت صادر کننده گواهی‌نامه در بهمن‌ماه امسال، موفق به دریافت گواهی‌نامه ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵ برای ستاد مدیریت درمان و شش واحد تابعه شدیم.

خبر جدید  بازگشت نخستین گروه از حجاج بیت الله الحرام از طریق فرودگاه امام خمینی(ره)

مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به این‌که بهبود کیفیت خدمات در سایه استقرار استاندارد ایزو با دقت و سرعت بیشتری حاصل می‌شود، اظهار کرد: آنچه مهم است باید به موضوعات نگاه سیستماتیک داشته باشیم و نواقص و کمبودها را به فرصت تبدیل کنیم.

محمدی، برنامه‌محور بودن، امانت‌داری، پاک‌دستی، رازداری در امور درمان بیماران، کرامت انسانی در رفتار حرفه‌ای مدیران و کارکنان، قانون‌مداری، عدالت‌محوری و همبستگی سازمانی با تکیه بر حفظ یکپارچگی کالبدی و عملکردی را از ارزش‌های مهم مدیریت درمان استان برشمرد و ادامه داد: تخصص‌گرایی در سایه جذب بهترین نیروهای انسانی و آموزش و بالندگی آن‌ها از اهم برنامه‌های ستاد مدیریت درمان است.

خبر جدید  برپایی اردوی تیم ملی هفت سنگ بانوان در تبریز

وی هم‌چنین تداوم استقرار استانداردهای اعتباربخشی در بیمارستان‌ها و مدیریت کیفیت در همه مراکز تابعه را خواستار شد و تأکید کرد: بهبود مستمر و روزآمد خدمات درمانی و نیز دریافت گواهی‌نامه ایزو زمانی ارزش خود را نشان می‌دهد که مراجعین و بیمه‌شدگان به مراکز درمانی، با آرامش خاطر و روی گشاده از خدمات درمانی ما رضایت داشته باشند.

خبر جدید  کشاورزان در راستای صرفه جویی مصرف آب از دولتمردان جلوتر هستند

مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان زنجان، تمرکز بر شاخص‌های موثر بر رضایت‌مندی ذی‌نفعان را ارتقای تکریم مشتریان، ساماندهی نظام پیشنهادات و افزایش تعامل با ذی‌نفعان اعلام کرد و گفت: امروز در دورانی زندگی می‌کنیم که باید با اجرای مدیریت مشارکتی و تکیه بر خرد جمعی و سلامت کاری کارکنان و با تلاش مستمر در مسیر تعالی و سرآمدی هم‌سو با راهبردهای کلان سازمان گام برداریم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب