9:04:30 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دریافت دومین سند پلاک سهم مشاع۸ میلیارد ریالی
دومین سند پلاک سهم مشاع از موقوفه محمدرضا و رباب به ارزش ۸ میلیارد ریال دریافت شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم گفت: دومین سند پلاک ۱۵۰۲ از ۱۴۶ اصلی آب‌بر یک سهم مشاع از ۹۶ سهم عرصه مدرسه راهنمایی دخترانه آموزش و پرورش طارم به […]

دومین سند پلاک سهم مشاع از موقوفه محمدرضا و رباب به ارزش ۸ میلیارد ریال دریافت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم گفت: دومین سند پلاک ۱۵۰۲ از ۱۴۶ اصلی آب‌بر یک سهم مشاع از ۹۶ سهم عرصه مدرسه راهنمایی دخترانه آموزش و پرورش طارم به نام موقوفه محمدرضا و رباب آب‌بر به مساحت یک هزار و ۸۱۲ متر مربع در خیابان قدس شهر این شهر با ارزش تقریبی ۸ میلیارد ریال امروز دریافت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان :حبیب ابراهیمی اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم در راستای ترویج سنت حسنه وقف اقدامات متعددی انجام می‌‎دهد.

خبر جدید  مسئولان در مورد مشکلات اقتصادی با مردم صادق باشند

وی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد توجه توسط اوقاف بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در تشویق مردم به این عمل خیر و ماندگار است، افزود: در همین زمینه اقدامات متعددی توسط اوقاف و امور خیریه و به منظور ترویج سنت حسنه وقف انجام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با بیان اینکه در حال حاضر قریب به ۴۰۰ موقوفه در شهرستان طارم وجود دارد، اضافه کرد: یکی از اقدامات اوقاف ایجاد زمینه برای بهره‌وری بیشتر موقوفات است.

خبر جدید  حل مشکل بیکاری با جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

ابراهیمی همچنین از دریافت دومین سند پلاک ۱۵۰۲ از ۱۴۶ اصلی آب‌بر یک سهم مشاع از ۹۶ سهم عرصه مدرسه راهنمایی دخترانه آموزش و پرورش طارم به نام موقوفه محمدرضا و رباب آب‌بر به مساحت یک هزار و ۸۱۲ متر مربع در خیابان قدس شهر آب‌بر با ارزش تقریبی ۸ میلیارد ریال امروز دریافت شد.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر نیز برنامه‌های مختلفی در حوزه وقف اجرا خواهد شد، تصریح کرد: در این ایام نمایشگاه دستاوردهای وقف در بقاع متبرکه شهرستان دایر خواهد شد.

خبر جدید  طرح نظارت و بازرسی از بازار شب یلدا با قوت بیشتری اجرا می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم ادامه داد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، سخنرانی مرتبط بین نماز جشن پیروزی انقلاب، محفل انس با قرآن با هدف تنویر دل‌های حضار و استمداد به آیات نور الهی نیز از دیگر برنامه‌های دهه فجر طارم است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد