10:01:08 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در انتخاب برخی مدیران غیربومی ما بارها تذکر دادیم
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی: در انتخاب برخی از مدیران غیربومی نیز که ما بارها تذکر دادیم و خط قرمز استاندار نیز بوده است، ولی به دلایل مختلف این افراد، خارج از استان انتخاب شده‌اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: […]

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

در انتخاب برخی از مدیران غیربومی نیز که ما بارها تذکر دادیم و خط قرمز استاندار نیز بوده است، ولی به دلایل مختلف این افراد، خارج از استان انتخاب شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار اگر بخواهد بماند، باید در رویکرد خود تجدید نظر کند، چون این رویکرد حداقل مورد تایید شخص بنده نیست.

علی وقفچی با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره تغییر استاندار زنجان افزود: من هم این مطلب را در حد شایعه و در برخی از خبرگزاری‌ها شنیده‌ام، ولی واقعا اطلاع کاملی در این باره ندارم، اما رویکرد دولت این بوده که این تغییرات انجام شود و در سایر استان‌ها نیز انجام شده، ولی از استان زنجان اطلاعی ندارم.

خبر جدید  رشد 16 درصدی مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی استان در سال جاری

وی اظهارداشت: طبق تعاملی که ما با وزارت کشور کردیم، برداشت این بوده که تغییرات را حتما باید به ما اطلاع بدهند و نظر نمایندگان را در این زمینه خواهند داشت.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نقدهای اساسی به فعالیت استاندار داریم، تصریح کرد: متاسفانه آن قاطعیتی که در بحث اجرایی استان باید باشد، نیست و در برخی از زمینه‌ها جای تاسف است، برای مثال در بحث ارمغانخانه و شهردار آن هنوز تعیین تکلیف نشده است، در صورتی که یا باید با قاطعیت حکم صادر نکنند یا اگر کردند، آن را ابلاغ کنند در صورتی که این اتفاق نیفتاده و هنوز اجرایی نشده است و این نشانگر این است که ما به هر دلیل قاطعیت نداریم.

خبر جدید  اولین نیروهای حاضردر شهر خرمشهر نیروهای زنجانی بودند

وی گفت: در انتخاب برخی از مدیران غیربومی نیز که ما بارها تذکر دادیم و خط قرمز استاندار نیز بوده است، ولی به دلایل مختلف این افراد، خارج از استان انتخاب شده‌اند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استاندار قبلا درباره این انتخاب‌ها تعهد داده بود، ولی به تعهد خود عمل نکرده است، گفت: بارها نیز گفته شده و ما منتقد نیز بوده‌ایم.

خبر جدید  پرداخت تسهيلات بانكي به 204نفر از مجريان طرح هاي اقتصاد مقاومتي

وقفچی همچنین درباره موضوعات مطروحه درباره معرفی شخصی به نام “محمدرضا خباز” برای استانداری زنجان نیز گفت: من با آقای خباز در چند مجموعه کاری خارج از مجموعه مجلس داشته‌ام، ولی از آمدن وی به زنجان اطلاعی ندارم.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد