11:46:06 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در بودجه سال آینده ۳۳ پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است
در بودجه سال آینده ۳۳ پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است که در ۲۳ پروژه برخی کارهای مقدماتی انجام شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سخنگوی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۷ حداکثر تا یک هفته آینده تحویل شهرداری زنجان می‌شود گفت: با مشورتها و بررسی‌هایی که اعضای شورا تا […]
در بودجه سال آینده ۳۳ پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است

در بودجه سال آینده ۳۳ پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است که در ۲۳ پروژه برخی کارهای مقدماتی انجام شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سخنگوی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۷ حداکثر تا یک هفته آینده تحویل شهرداری زنجان می‌شود گفت: با مشورتها و بررسی‌هایی که اعضای شورا تا به امروز داشتند بودجه شهرداری زنجان ۲۵۲ میلیارد تومان شده و بودجه سازمانها نیز در جای خود قرار دارد.

خبر جدید  افتتاح سالن ماندگار ، تماشاخانه تئاتر استان

سجاد خدایی افزود: بحث خیایان زینبیه غربی با جدیت دنبال خواهد شد و بازگشایی پادگان، آغاز به کمربندی شمالی، تقاطع غیرهمسطح گلشهر کاظمیه و گلخانه در بودجه سال آینده مورد تاکید قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: اگر حال روز شهرداری خوب باشد یک یا دو تقاطع دیگر نیز استارت می‌خورند و در رابطه با جذب درآمدهای پایدار نیز یکسری ریل‌گذاریهایی لازم است که باید فراهم شوند.

خبر جدید  آغاز برداشت ذرت از مزارع آبیک

سخنگوی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده ۳۳ پروژه سرمایه‌گذاری تعریف شده است که در ۲۳ پروژه برخی کارهای مقدماتی انجام شده است، تصریح کرد: حدود دو هزار میلیارد تومان پروژه‌های سرمایه‌گذاری در زنجان تعریف شده است اگر این پروژه‌های پیگیری شوند و به نتایج مطلوب برسند می‌توانند کمک‌حال شهرداری زنجان باشند و به عنوان منابع پایدار شهرداری تعریف شوند.

خبر جدید  معافیت سربازی42 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان

سجاد خدایی افزود: در گذشته خرید گل و نهاده‌های گیاهی از استانهای دیگر انجام می‌شد در این رابطه ما ایجاد گلخانه صنعتی را پیشنهاد دادیم که در حال پیگیری است تا هم نیاز خودمان مرتفع شود و هم نیازهای شهرداریهای دیگر شهرها را تامین کنیم.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد