12:23:00 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری۲۸ فرد متخلف حوزه محیط زیست در زنجان
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل محیط زیست استان زنجان سعید حقیقی از دستگیری ۲۸ متخلف حوزه محیط زیست خبر داد و افزود: از متخلفین لاشه ۱ سر خرگوش شکار شده تعداد ۱۶ قطعه پرنده شامل سهره خاکستری، کبک، طرقه و چکاوک که زنده‌گیری شده بودند توسط محیط بانان کشف و […]
دستگیری۲۸ فرد متخلف حوزه محیط زیست در زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل محیط زیست استان زنجان سعید حقیقی از دستگیری ۲۸ متخلف حوزه محیط زیست خبر داد و افزود: از متخلفین لاشه ۱ سر خرگوش شکار شده تعداد ۱۶ قطعه پرنده شامل سهره خاکستری، کبک، طرقه و چکاوک که زنده‌گیری شده بودند توسط محیط بانان کشف و ضبط گردید.

وی ادامه داد: از متخلفین تعداد ۵ قبضه سلاح غیر مجاز (قاچاق) وتعداد ۶ قبضه سلاح مجازو تعداد ۶۷ مورد انواع ادوات شکار نیزاز شکارچیان کشف و ضبط گردید.

خبر جدید  احداث پایگاه جدید امداد ونجات هلال احمر در محل عوارضی زنجان-قزوین

 فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان از تشکیل ۱۰ مورد پرونده شروع به شکار در استان زنجان در بهمن‌ماه امسال خبر داد و گفت: یک مورد نگهداری گونه‌های حیات وحش غیر مجاز که شامل یک به هله سارگپه بود نیز در بهمن‌ماه شناسایی وتوسط محیط بانان دستگیر شد.

حقیقی با اشاره به تشکیل یک پرونده تخریب اراضی، عنوان کرد: یک مورد حفاری غیر مجاز نیز در این ایام شناسایی شده است.

خبر جدید  فریدون هاشم‌نژاد فرماندار شهرستان طارم شد

وی میزان زیان وارده به محیط زیست در بهمن‌ماه را معادل ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعلام کرد و افزود: از این میزان ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال آن وصول شده است.

 فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان با اشاره اینکه در بهمن‌ماه سال‌جاری ۲۸ فرد متخلف در حوزه محیط زیست دستگیر شده وبا تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند، گفت: این تعداد متخلف در قالب ۱۵ پرونده دستگیر شدند.

خبر جدید  بازرسان حوزه اصناف و صنعت در البرز نظارت بیشتری اعمال کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب