20:17:39 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری هکر و فیشینگ‌کار حرفه ای در استان زنجان
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان،  سرهنگ دوم محمد علی آدینه‌لو افزود: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی از طریق فضای مجازی مراتب در دستور کار کارشناسان پلیس فتا زنجان قرار گرفت. وی ادامه داد: پس از اخذ مستندات و اظهارات […]
دستگیری هکر و فیشینگ‌کار حرفه ای در استان زنجان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان،  سرهنگ دوم محمد علی آدینه‌لو افزود: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی از طریق فضای مجازی مراتب در دستور کار کارشناسان پلیس فتا زنجان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از اخذ مستندات و اظهارات شاکی پرونده با  اقدامات فنی و شیوه شگرد های خاص پلیسی نسبت به شناسایی متهم اقدام شد.

خبر جدید  گزارش نشدن موردی از نوع جدید آنفلوانزای پرندگان در زنجان

آدینه لو ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص گردید متهم از طریق هک سایت ها و ایجاد درگاه های جعلی بانکی فیشینیگ مرتکب جرایم اینترنتی شده است.

وی گفت: پس از شناسایی موقعیت متهم با هماهنگی و اخذ دستور مقام محترم قضائی تیمی از مأمورین پلیس فتا زنجان به موقعیت اعلامی اعزام در یک اقدام غافلگیرانه متهم دستگیر به همراه کلیه ادله‌های دخیل در بزه ارتکابی توقیف به پلیس فتا زنجان محول شد.

خبر جدید  مراجعه روزانه ۳۵ هزار نفر از شهروندان به مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

رئیس پلیس فتا زنجان ادامه داد: متهم در ابتدای بازجویی منکر هرگونه بزه ارتکابی می شد ولی پس از مواجه شدن با قرائن و شواهد موجود در پرونده معترف و اظهار داشت: با استفاده از شیوه و شگرد خاص اقدام به ایجاد درگاه بانکی جعلی فیشینیگ و از این طریق  به حساب بیش از ۲۰ نفر از کاربران دسترسی و مبالغی را آنها برداشت کردم.

خبر جدید  اقدام زیبای یک پزشک تاکستانی در ترویج فرهنگ مطالعه مفید

آدینه لو  گفت : به دلیل گسترده بودن کلاهبرداری در سطح کشور پرونده فوق کماکان در پلیس فتا زنجان حال رسیدگی است، لذا از همشهریان و کاربران تقاضا داریم چنانچه پرونده‌ای با این موضوع دارند جهت پیگیری قضایی به پلیس فتا زنجان مراجعه کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد