11:30:33 - پنج‌شنبه 9 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمنان از شعارهای امام حسین در بین مسلمین و آذای‌خوهان جهان هراس دارند
به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سید حسن عاملی در مراسم اربعین حسینی که به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: قیام امام حسین (ع) در یک بعد اجتماعی رخ داده است، فرد در نهضت سیدالشهدا (ع) هیچ جایگاهی نداشت، بلکه صف‌آرایی بین حق و باطل نشان از بعد الهی این حرکت داشته که […]
دشمنان از شعارهای امام حسین در بین مسلمین و آذای‌خوهان جهان هراس دارند

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سید حسن عاملی در مراسم اربعین حسینی که به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: قیام امام حسین (ع) در یک بعد اجتماعی رخ داده است، فرد در نهضت سیدالشهدا (ع) هیچ جایگاهی نداشت، بلکه صف‌آرایی بین حق و باطل نشان از بعد الهی این حرکت داشته که در ادامه موجب ماندگاری این نهضت شده است.  

خبر جدید  خانواده شهید به منزله سنگری برای حفظ و صیانت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی

وی افزود: همه شعارها و اعمال و رفتار ائمه اطهار (ع) به خصوص قیام امام حسین (ع) جهانی است، امام حسبن (ع) در راه احیای سیره پبامبر اکرم (ص) حرکت کردند.  

آیت‌الله عاملی تصریح کرد: کربلا در بردارنده سخنان ارزشمندی است، ما اگر می‌خواهیم فکر امام حسین (ع) را بشناسیم، باید به دنبال شعارهای ایشان در راه قیام عاشورا تامل و تفکر کنیم و در جهت شناخت شعارهای ایشان تلاش کنیم.  

خبر جدید  باید درروستاها اذان پخش شود

امام جمعه اردبیل خاطرنشان کرد: دشمنان از شعارهای امام حسین (ع) و جایگاه ایشان در بین مسلمین و آذای‌خوهان جهان هراس دارند.  

عاشورا دربرگیرنده دو عنصر حق و باطل است 

وی یادآور شد: امروز شیعیان به‌واسطه قیام عاشورا از چنان قدرتی برخوردار شده‌اند که موجب ترس دشمنان شده‌اند، عاشورا دربرگیرنده دو عنصر حق و باطل است و کسی که صاحب بصریت باشد می‌تواند حسینی‌وار زندگی کند.

خبر جدید  نوسانات ارزی موجب کاهش سبد محصولات فرهنگی شده است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد