11:52:59 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهیاران و بخشداران صادقانه به مردم خدمت کنند
رضا عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه توسعه روستاها باید مورد توجه مسئولین باشد، افزود: توجه به این امر مهم باعث توسعه اشتغال و اقتصاد در روستاها می‌شود. وی بر فراهم کردن سند توسعه روستاها در زنجان تأکید کرد و گفت: تبیین سند  توسعه روستاها با توجه به ظرفیت و امکانات موجود […]
دهیاران و بخشداران صادقانه به مردم خدمت کنند

رضا عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه توسعه روستاها باید مورد توجه مسئولین باشد، افزود: توجه به این امر مهم باعث توسعه اشتغال و اقتصاد در روستاها می‌شود.

وی بر فراهم کردن سند توسعه روستاها در زنجان تأکید کرد و گفت: تبیین سند  توسعه روستاها با توجه به ظرفیت و امکانات موجود در هر روستا در دستور کار است و باید تلاش لازم از سوی مسئولین مدنظر قرار گیرد.

خبر جدید  آغاز برنامه های هفته ملی کودک در آذربایجان شرقی

فرماندار زنجان  به پرداخت تسهیلات بلاعوض و ارزان‌قیمت به طرح‌های آبیاری نوین تحت فشار در روستاها اشاره کرد و گفت: دستگاه‌ها در این زمینه کمک‌حال روستاییان باشند.

عسگری به توسعه اشتغال در روستاها تأکید کرد و یادآور شد: در روستاها باید زیرساخت ایجاد اشتغال فراهم شود تا شاهد مهاجرت روستائیان به شهرها نباشیم. 

وی با بیان اینکه تعاونی دهیاران ظرفیت بسیار خوبی دارند و می‌توانند در بحث تسهیل اشتغال در روستاها با اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همکاری لازم را داشته باشند، گفت: دهیاران و بخشداران وظایف بسیار سنگینی بر دوش دارند و باید صادقانه به مردم خدمت کنند.

خبر جدید  ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار می‎شود

فرماندار زنجان تصریح کرد: تا زمانی که زیرساخت در روستاها ایجاد نشود نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود و توسعه اشتغال در روستاها نیاز به فراهم کردن زیرساخت‌ها دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب