11:09:36 - سه‌شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوره آموزش مفاهیم سطح یک در زنجان برگزار می‌شود
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان زنجان از انجام اقدامات لازم برای برگزاری دوره آموزش مفاهیم سطح یک به همت موسسات و خانه‌های قرآنی در سطح استان خبر داد. محمدعلی عباسی، مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: موسسات و خانه‌های قرآنی نقش مهمی […]
دوره آموزش مفاهیم سطح یک در زنجان برگزار می‌شود

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان زنجان از انجام اقدامات لازم برای برگزاری دوره آموزش مفاهیم سطح یک به همت موسسات و خانه‌های قرآنی در سطح استان خبر داد.

محمدعلی عباسی، مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: موسسات و خانه‌های قرآنی نقش مهمی در اجرای برنامه‌های قرآنی برای عموم مردم در سطح جامعه دارند.
عباسی با اشاره به اینکه در طول سال برنامه‌های مختلف قرآنی با همکاری موسسات و خانه‌های قرآنی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این اتحادیه در نظر دارد آموزش مفاهیم سطح یک شامل جلد یک و دو از کتاب مفاهیم دکتر وکیل را برای هزار نفر از علاقه‌مندان در سطح استان برگزار کند.
وی افزود: بر همین اساس همه موسسات و خانه‌های قرآنی که آمادگی لازم برای برگزاری این کلاس را دارند می‌توانند تا ۵ اسفندماه مراتب آمادگی خود را جهت هماهنگی برای برگزاری دوره اعلام کنند.
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان زنجان گفت: سهمیه موسسات ۷۵۰ نفر شامل ۳۰ کلاس ۲۵ نفره و سهمیه هر خانه قرآن ۱۰ کلاس ۲۵ نفره پیش‌بینی شده است.
یادآور می‌شود این اتحادیه در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان واقع در جاده گاوازنگ- مجتمع ادارات واقع شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد