8:09:21 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوره بازنشستگی پایان راه نیست
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بازنشستگان به واسطه تجربیاتی که دارند باید مورد تکریم قرار گیرند، گفت:باید به جایگاه بازنشستگان توجه بیشتری شود. محمد محمدی با اشاره بهبازنشستگان افزود این قشر سالها تجربیات گرانبهایی بدست اورده اند و برای حفظ حرمت و حمایت های روانی این […]
دوره بازنشستگی پایان راه نیست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بازنشستگان به واسطه تجربیاتی که دارند باید مورد تکریم قرار گیرند، گفت:باید به جایگاه بازنشستگان توجه بیشتری شود.

محمد محمدی با اشاره بهبازنشستگان افزود این قشر سالها تجربیات گرانبهایی بدست اورده اند و برای حفظ حرمت و حمایت های روانی این قشر از جامعه باید برنامه ریزی شود.  

خبر جدید  بیماری آنفلوانزا در استان زنجان کنترل‌شده است

وی با اشاره به اینکه سن امید به زندگی در دوران سالمندی در بانوان به ۷۸ سال رسیده است اظهارداشت: این قشر می توانند از طریق تشکیل کانون بازنشستگی وبنیاد فرزانگان پیگیر درخواست های خود شوند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: دوره بازنشستگی پایان راه نبوده و کارکنان بازنشسته می توانند بعنوان سرمایه معنوی و یاری گر بهزیستی باشند.

خبر جدید  آغاز نمایشگاه تخصصی مد و لباس مانتوهای اسلامی ایرانی

وی گفت: بهزیستی از جمله نهادهای حمایتی پیشرو در عرصه خدمت رسانی به قشر محروم و معلول جامعه و توجه بیشتر مسئولان است.

گفتنی است: طی مراسمی از ۹۰ نفر بانوان بازنشسته بهزیستی استان زنجان با اهداء هدایا تجلیل بعمل آمد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب