11:44:56 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت، همواره از حضور بخش خصوصی حمایت می کند
دولت، همواره از حضور بخش خصوصی حمایت می کند تا این بخش بتواند در زمینه ایجاد فرصت های شغلی و رونق تولید، گام های مناسبی بردارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: برای نخستین بار است که کلیات لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی […]

دولت، همواره از حضور بخش خصوصی حمایت می کند تا این بخش بتواند در زمینه ایجاد فرصت های شغلی و رونق تولید، گام های مناسبی بردارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: برای نخستین بار است که کلیات لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی به تصویب نمی رسد.

اسداله درویش امیری افزود:علت رد کلیات لایحه بودجه، کمبود منابع درآمدی دولت است که نشان می دهد منابع درآمدی کشور، محقق نمی شود و به تبع همین موضوع، عدم وصول به موقع منابع درآمدی، مدیریت کشور را دچار مشکل می کند.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکل منابع درآمدی دولت، بخش های مختلف باید به یکدیگر کمک کنند، اظهار داشت: درآمدهای دولت از منابع مختلفی مانند ارائه خدمات دولتی، مالیات بر مشاغل، فروش نفت و مالیات بر ارزش افزوده حاصل می شود که سرفصل های آن در لایحه بودجه، مشخص شده است و باید در موعد مقرر وصول گردد تا دولت بتواند کشور را اداره کند.

خبر جدید  راهپیمایی روز جهانی قدس در زنجان

استاندار زنجان تصریح کرد:دولت، همواره از حضور بخش خصوصی حمایت می کند تا این بخش بتواند در زمینه ایجاد فرصت های شغلی و رونق تولید، گام های مناسبی بردارد.

اسداله درویش امیری افزود: نباید حمایت دولت از بخش خصوصی، بهانه ای شود تا بخش خصوصی از عمل به تعهدات خود، شانه خالی کند؛ به گونه ای که به همان مقدار که دولت از بخش خصوصی حمایت می کند، دولت نیز به حمایت بخش خصوصی نیاز دارد تا با انجام تعهدات خود به ویژه در پرداخت به موقع مالیات، کمک حال دولت باشد.

وی با اشاره به اینکه نشست بین دولتمردان با بخش خصوصی، محاسن فراوانی دارد و خلاء این گفتگو و ارتباط نزدیک در گذشته، محسوس بود، اظهار داشت: بخش خصوصی و دولتی استان به دلیل خساراتی که به هر دو بخش وارد می شود، خواستار اصلاح قانون مشاغل سخت و زیان آور می باشد که ضروری است این خواسته با محوریت حوزه اقتصادی استانداری، در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان تصویب شده و جهت اصلاح به هیات دولت، پیشنهاد گردد.

خبر جدید  کشف 3هزار دست لباس در ایجرود زنجان

استاندار زنجان تصریح کرد:باید تاثیر تفویض اختیارات قانونی وزارتخانه ها به استان ها در سال ۱۳۹۶ از قبیل اِعمال بخشودگی جرایم و معوقات به دولت و شورای عالی گفتگوی دولت و بخش خصوصی، منعکس شود.

اسداله درویش امیری افزود: یکی از اثرات تفویض اختیارات قانونی وزارتخانه ها به استان ها ، این است که با اِعمال معافیت ها، درآمد گمرک و حجم صادرات استان به علت جاذبه نقل و انتقال کالاهای گمرکی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش یافته و با استفاده از این فرصت، گمرک زنجان بیش از پیش برای تخلیه کالا، مورد توجه قرار می گیرد.

خبر جدید  نشست خبرنگاران و فعالین مجازی شهرستان مرند برگزار شد

وی اظهار داشت:ضروری است تا برای تحقق بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی مودیان بخش خصوصی از سوی اداره کل امور مالیاتی استان تا ۲۰ اسفند ماه سالجاری، به مودیان فرصت داده شود تا نسبت به پرداخت معوقات خود جهت بخشودگی جرایم، اقدام نمایند. البته مودیان نیز باید تا پیش از این مدت، نسبت به تسویه حساب مالیاتی و ارائه تضمین پرداخت مالیات حداکثر تا زمان مذکور، اقدام کنند.

استاندار زنجان گفت: ضروری است در راستای پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات پرداختی، ابلاغیه بانک مرکزی اجرایی گردد؛ چرا که با وجود تمام سخت گیری ها توسط بانک ها، متاسفانه عدم تعهد در بازپرداخت تسهیلات تکلیفی و غیر تکلیفی توسط بخش خصوصی، منجر به ایجاد مشکلات عدیده ای برای بانک ها می شود.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد