19:29:57 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت بر توسعه واحدهای تولیدی تمرکز کرده است
تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفرمی باشد گفت: […]
دولت بر توسعه واحدهای تولیدی تمرکز کرده است

تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفرمی باشد گفت: برای بیش از ۸۸۰ نفر در این حوزه، ایجاد اشتغال صورت گرفته است

 اسدالله درویش امیری افزود: تلاش همه مسئولین، ایجاد اشتغال برای جوانان در حوزه‌های مختلف و هدف اصلی مدیران، توسعه و پیشرفت استان و کمک به حوزه اقتصاد، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است.

خبر جدید  صفحه اول روزنامه های استان زنجان ۲۵بهمن

وی اظهار داشت:  تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.

استاندار زنجان تصریح کرد: راه اندازی مجدد ۱۰ واحد تولیدی که درگذشته تعطیل‌شده بود و عدم تعطیلی واحدهای تولیدی استان در سال جاری، حاصل مجموعه تلاش‌هایی است که در این خصوص صورت گرفته است.

خبر جدید  ارسال۲۵۱۴ فقره پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی زنجان

اسدالله درویش امیری افزود: گزارش‌های اخذشده دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، باید توسط استانداری و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مورد ارزیابی و پذیرش قرار گیرد.

وی با بیان اینکه طبق آمارهای موجود، حدود ۱۵۰ هزار نفر از مردم استان زنجان  دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند، ادامه داد: سیستم دولت الکترونیک می‌تواند چند بیمه‌ای‌ها را به راحتی مشخص کند.

خبر جدید  کسب دانش فنی؛ مؤثر در درمان بیماری ام.اس

وی با تاکید بر اینکه وضعیت چند بیمه‌ای‌ها باید تا پایان سال مشخص شود، افزود: در راستای طرح هم پوشانی، باید نسبت به شناسایی و حذف دفترچه‌های بیمه‌ای مازاد، اقدام شود تا از تحمیل هزینه‌های اضافی به دولت، جلوگیری گردد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز باید تا پایان سال جاری، نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد