23:45:20 - پنج‌شنبه 9 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت تدبیر و امید به گاز رسانی روستاها تاکید زیادی دارد
استاندار زنجان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید به گاز رسانی روستاها بسیار توجه شده و هم اکنون در استان زنجان بیشتر روستاها از این نعمت برخوردار هستند. شعار سال: اسدالله درویش امیری شامگاه سه شنبه در مراسم بهره برداری از طرح هادی روستای باغ زنجان، افزود: یکی از یادگارهای ماندگار و خوبامام راحلتاسیس بنیاد […]
دولت تدبیر و امید به گاز رسانی روستاها تاکید زیادی دارد

استاندار زنجان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید به گاز رسانی روستاها بسیار توجه شده و هم اکنون در استان زنجان بیشتر روستاها از این نعمت برخوردار هستند.

شعار سالاسدالله درویش امیری شامگاه سه شنبه در مراسم بهره برداری از طرح هادی روستای باغ زنجان، افزود: یکی از یادگارهای ماندگار و خوبامام راحلتاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده و رویکرد آن خدمت به مردم در روستاها بوده و تاکنون هم اقدامات خوبی در این نهاد انجام گرفته است.

خبر جدید  وزش باد شدید زنجان را فرامی گیرد/هوا خنک می‌شود

وی اظهار کرد: وضعیت خوبی در خصوص مخازن گازی داریم،اما در گذشته از این پتانسیل و ظرفیت به خوبی استفاده نشده است.

استاندار زنجان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید به گاز رسانی روستاها بسیار توجه شده و هم اکنون در استان زنجان بیشتر روستاها از این نعمت برخوردار هستند و در آینده گازرسانی به روستاها افزایش می یابد.

خبر جدید  پارک های علم و فناوری محلی برای تبدیل پژوهش به ثروت هستند

امیری تاکید کرد: روستاییانتولید کننده بخش زیادی از مواد غذایی کشور هستند و ما باید به این قشر از جامعه نگاه ویژه ای داشته باشیم وخدمات ارائه شدهبه روستاییان ناکافی است و باید بیشتر تقویت شود.

وی تصریح کرد: طی چهار سال گذشته به ۴۰۰ روستایاستان زنجان گاز رسانی شده است ولی در گذشته این امر به خوبی محقق نشد و در دولت تدبیر و امید گاز رسانی به روستاها با قوت بیشتری انجام می شود.

خبر جدید  یک کشته درسانحه رانندگی محور ابهر – تاکستان

استاندار زنجان گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید خدمات در همه حوزه ها به روستاییان خوب بوده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۷ آبان ۹۶، کدمطلب:۴۱۳۸۱۴۲، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد