12:33:05 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوپینگ خط قرمز ماست
دوپینگ خط قرمز ماست و حتی ممکن است در خانه نیز از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته شود. به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان، رییس فدراسیون وزنه برداری در مجمع انتخاباتی هیأت وزنه‌برداری استان زنجان با اشاره به مغتنم بودن بانوان در رشته وزنه برداری گفت: استان زنجان اقدامات بسیار خوبی در استان زنجان انجام […]
دوپینگ خط قرمز ماست

دوپینگ خط قرمز ماست و حتی ممکن است در خانه نیز از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته شود.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان، رییس فدراسیون وزنه برداری در مجمع انتخاباتی هیأت وزنه‌برداری استان زنجان با اشاره به مغتنم بودن بانوان در رشته وزنه برداری گفت: استان زنجان اقدامات بسیار خوبی در استان زنجان انجام داده است و زنجان استانی پیشتاز در رکوردگیری بانوان بوده است.

علی مرادی با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده با آموزش و پرورش در حوزه استعدادیابی افزود: امسال آموزش و پرورش در رفتاری چندگانه و تبعیض‌آمیز در رشته وزنه‌برداری را از برنامه‌های خود حذف نموده و پیگیری‌های لازم را برای این مورد انجام می‌دهیم.

خبر جدید  فعالیت ۷۲۰ گروه جهادی محله‌محور در زنجان

وی اظهار داشت: ۱۰ درصد بودجه فدراسیون به هیأت‌های استانی اختصاص می‌یابد و با توجه به محدود بودن منابع انتظار تامین همه خواسته‌ها از فدراسیون صحیح نمی باشد.

رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به سهمیه های استانی تصریح کرد: ۲۷ درصد درآمدهای مالیاتی به حوزه ورزش اختصاص داده شده است.

مرادی افزود: تا پایان سال  جاری ۱۰۰ درصد اعتبارات مصوب شده در اختیار فدراسیون قرار  می گیرد تا به برنامه ها و اهداف ترسیم شده دست یابیم و تازمان حاضر ۵۰ درصد برنامه های تدوین شده از سوی فدراسیون وزنه برداری اجرایی شده است.

خبر جدید  یکی از وظایف اصلی شهرداری رضایت مندی شهروندان می باشد

وی اظهار داشت: امسال یازده  اردوی آمادگی نوجوانان، جوانان و بزگسالان توسط این فدراسیون برگزار شد که در هر اردو نیز در طی روز  ۵۰ ورزشکار شرکت داشتند.

علی مرادی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان ۷۳ درصد و کمیته المپیک نیز ۳۸ درصد از بودجه تفاهم‌شده را پرداخت نموده است، افزود: دوپینگ خط قرمز ماست و حتی ممکن است در خانه نیز از ورزشکاران تست دوپینگ گرفته شود.

خبر جدید  بلایی بزرگ سر خوزستان آمده است

رییس فدراسیون وزنه برداری تصریح کرد: اردوی تیم ملی نوجوانان  در استان گلستان در حال برگزاری است و اردوی بزرگسالان برای بازی‌های آسیایی را نیز پوشش خواهند داد و صفر تا صد هزینه‌ها را نیز تقبل نموده‌اند.

مرادی ورزش پاک را شعار ورزش کشور عنوان و تصریح کرد: باید پاک جلو رویم و استعدادهای ورزشی را حفظ نماییم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد