11:31:02 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ديدار با خانواده هاي شهدا روحيه بخش است
  خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد زنجان با بيان اينکه خانواده‌هاي شهدا عزيزانشان را با تمام وجود نثار انقلاب و نظام کرده‌اند، اظهار کرد: ديدار با خانواده‌هاي شهدا منجر به افزايش روحيه نشاط در افراد شده و فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه تزريق مي‌کند. به گزارش خبرگزاري آريا، علي کاظمي مديرکل، معاونان و جمعي […]
ديدار با خانواده هاي شهدا روحيه بخش است

 

ديدار با خانواده هاي شهدا روحيه بخش است

خبرگزاري آريا- مديرکل بنياد زنجان با بيان اينکه خانواده‌هاي شهدا عزيزانشان را با تمام وجود نثار انقلاب و نظام کرده‌اند، اظهار کرد: ديدار با خانواده‌هاي شهدا منجر به افزايش روحيه نشاط در افراد شده و فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه تزريق مي‌کند.
به گزارش خبرگزاري آريا، علي کاظمي مديرکل، معاونان و جمعي از مسئولان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان زنجان در منزل شهيدان «عباس و احمد خان‌بابالو» حضور يافته و با آنان به گفتگو پرداختند.
در اين ديدار مديرکل بنياد استان زنجان با اشاره به اينکه مديون شهدا هستيم و هرگز نبايد بزرگمردي آنان را فراموش کنيم، افزود: کاري که شهدا انجام مي‌دهند فراموش شدني نيست.
کاظمي با بيان اينکه خانواده‌هاي شهدا عزيزانشان را با تمام وجود نثار انقلاب و نظام کرده‌اند، اظهار کرد: ديدار با خانواده‌هاي شهدا منجر به افزايش روحيه نشاط در افراد شده و فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه تزريق مي‌کند.
وي از تلاش در عرصه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه گفت و عنوان کرد: شهدا نيازي به ياد کردن ندارند بلکه اين ما هستيم که بايد آنان را الگو قرار دهيم و به رفتار و گفتارشان عمل کنيم.
مديرکل بنياد استان زنجان با اشاره به جايگاه والاي شهدا اظهار کرد: نام و ياد شهدا در هر محفلي زينت بخش است و هر زمان که مراسم يا برنامه‌اي به نام شهدا و رزمندگان برگزار مي‌شود، ثمرات آن را شاهد هستيم. سربلندي ايران عزيز را مديون شهدا هستيم و اين مهم نبايد فراموش شود.
شهيد عباس‌خان بابالو در سوم بهمن ماه سال ۱۳۴۴ متولد و در سال ۶۲ در عمليات خيبر به شهادت رسيد.
شهيد احمد‌خان بابالو نيز در اول مرداد ماه سال ۱۳۴۷ متولد و در سال ۶۵ در عمليات کربلاي ۵ به شهادت رسيد.

خبر جدید  افزایش ۱۰ درصدی مصرف فرآورده‌های نفتی در زنجان طی سال گذشته

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد