11:45:40 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیداری با خانواده‌ شهیدان حبیب‌الله و رسول گوزلیان
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: جهاددانشگاهی به‌عنوان مولود انقلاب همواره خود را مدیون شهدا می‌داند، زیرا این نهاد وجودش را از انقلاب اسلامی گرفته است. به گزارش ایسنا، مهدی عباسی در دیدار با خانواده شهیدان حبیب‌الله و رسول گوزلیان، اظهار کرد: جایگاهی که والدین شهدا به عنوان میراث‌داران عرصه ایثار و شهادت دارند بر هیچ […]
دیداری با خانواده‌ شهیدان حبیب‌الله و رسول گوزلیان

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: جهاددانشگاهی به‌عنوان مولود انقلاب همواره خود را مدیون شهدا می‌داند، زیرا این نهاد وجودش را از انقلاب اسلامی گرفته است.

به گزارش ایسنا، مهدی عباسی در دیدار با خانواده شهیدان حبیب‌الله و رسول گوزلیان، اظهار کرد: جایگاهی که والدین شهدا به عنوان میراث‌داران عرصه ایثار و شهادت دارند بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا آنان با تربیت نسلی جهادگر و مبارز نقش مهمی را در پایداری نظام جمهوری اسلامی ایفا کردند و وجودشان برای نظام مایه خیر و برکت است.

خبر جدید  وضعیت موجود در منطقه گاوازنگ زیبنده شهر زنجان نیست

وی اظهار کرد: جهاددانشگاهی به‌عنوان مولود انقلاب اسلامی همواره خود را مدیون شهدا می‌داند، زیرا این نهاد وجودش از انقلاب سرچشمه گرفته و در سال ۵۹ به فرمان امام راحل تشکیل شده است و حرکت در مسیر شهدا یکی از مهم‌ترین اصل‌ها در برنامه‌های اجرایی جهاددانشگاهی محسوب می‌شود تا با بدین وسیله دین خود را به شهدا ادا کرده و همواره در مسیر آرمان‌های آنان حرکت کنیم.

در ادامه این دیدار، برادر شهیدان گوزلیان اظهار کرد: پیام شهدا باید همواره زنده بماند، که در این راستا خانواده‌های شهدا و مسئولان نظام نقش بسیار مهمی را در تبیین آرمان‌ها و زنده نگه داشتن یاد شهدا بر عهده دارند تا پیام‌رسان این فرهنگ برای نسل‌های بعدی باشند.

خبر جدید  ضرورت ارائه آموزش‌های مهارتی در راستای تکریم حقوق شهروندی

وی افزود: متاسفانه در معرفی شهدا تنها اکتفا به برگزاری برنامه‌های مناسبتی در طول سال و بزرگ‌نمایی چهره‌های شهدا می‌کنند که این اقدام برای معرفی راه ایثار و شهادت به نسل جوان کافی نیست.

به گزارش ایسنا،حبیب‌الله گوزلیان در ۲۹ اردیبهشت سال ۴۴ در زنجان متولد و با شروع جنگ تحمیلی عازم میدان نبرد شد، وی پذیرفته شده در رشته فلسفه از دانشگاه تهران بود که در نهایت در ۴ اسفندماه سال ۶۵ پس از ماه‌ها حضور در جبهه به شهادت رسید. همچنین رسول گوزلیان نیز پس از حضور در میدان جهاد در کنار برادرش در سن ۱۷ سالگی به شهادت رسید.

خبر جدید  جان توشاک به برزیل ایران رفت

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد