15:58:22 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذخیره‌سازی بیش از ۱۶ میلی‌متر مکعب آب در پشت سد کینه ورس ابهر
رضا یوسف پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه میزان بارش‌ها در استان زنجان از اول مهرماه تا ۳۰ بهمن‌ماه بسیار خوب بوده است، افزود: خوشبختانه باتوجه به بارندگی‌های خوبی که وجود دارد تا حدی بحران آب را پشت سر گذاشتیم ولی با این وجود باید مدیریت مصرف آب به صورت جدی مورد […]
ذخیره‌سازی بیش از ۱۶ میلی‌متر مکعب آب در پشت سد کینه ورس ابهر

رضا یوسف پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه میزان بارش‌ها در استان زنجان از اول مهرماه تا ۳۰ بهمن‌ماه بسیار خوب بوده است، افزود: خوشبختانه باتوجه به بارندگی‌های خوبی که وجود دارد تا حدی بحران آب را پشت سر گذاشتیم ولی با این وجود باید مدیریت مصرف آب به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد.

خبر جدید  کشف 2 محموله سیگارقاچاق درخدابنده

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان گفت: در استان زنجان مصرف آب در بخش کشاورزی ۸۹ درصد، بخش صنعت چهار درصد و آب شرب ۷ درصد بوده و میزان مصرف آب در بخش صنعتی در استان زنجان از متوسط کشوری بالاتر است.

رضا پور تأکید کرد: ۱۷ هزار و ۸۲۶ حلقه چاه، ۷۳۰ قنات و ۵ هزار و ۸۹۶ چشمه نیز در استان زنجان وجود دارد که شاهد اضافه برداشت به میزان ۱۵۲ میلیون لیتر از چاه‌های استان هستیم.

خبر جدید  تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان فرصتی برای خودکفایی

وی افت سطح آب‌های زیرزمینی استان زنجان را به‌صورت سالانه ۷۷ سانتی‌متر اعلام کرد و افزود: یکی از راهکارهای تقویت سفره آب‌های زیرزمینی تغذیه مصنوعی است و این اقدام از سال ۹۱ در سطح استان آغاز شده و هر سال انجام می‌شود. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه بارش‌ها در استان زنجان خوب بوده ولی باید بازهم مدیریت مصرف آب موردتوجه شهروندان زنجانی قرار بگیرد.

خبر جدید  تقدیر سپاه ناحیه زنجان از مدیر منطقه شمالغرب

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب