8:52:57 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۱۶ درصدی مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی استان در سال جاری
مجموع مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از یک رشد ۱۶ درصدی برخوردار می باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر پخش فراورده های نفتی منطقه زنجان با اشاره به مصرف مجموع نفتگاز نیروگاهی و غیر نیروگاهی استان با مصرفی در حدود ۴۸۲ میلیون و ۴۲۰ هزار […]
رشد ۱۶ درصدی مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی استان در سال جاری

مجموع مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از یک رشد ۱۶ درصدی برخوردار می باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر پخش فراورده های نفتی منطقه زنجان با اشاره به مصرف مجموع نفتگاز نیروگاهی و غیر نیروگاهی استان با مصرفی در حدود ۴۸۲ میلیون و ۴۲۰ هزار لیتر ، گفت: این میزان مصرف در قیاس  با مصرف ۳۸۴ میلیون و ۴۷۰ هزار لیتری مدت مشابه سال قبل از یک رشد ۲۵ درصدی برخوردار می باشد.

محمود آقا محمدیان افزود: میزان مصرف نفتگاز نیروگاهی در ۱۰ ماهه سال جاری ۹۷ میلیون و ۲۴۸ هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل ۵۱ میلیون و ۸۷۰ هزار لیتر بوده که این قیاس مصرف حاکی از یک روند رشد قابل توجه ۸۷ درصدی در مصرف نفتگاز نیروگاهی استان می باشد.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات اشتغال وکارگشایی به مددجویان زنجانی

وی اظهار داشت: با قطع گاز طبيعي كارخانجات سيمان استان از اواخر آذر ماه نسبت به ارسال نفت كوره و جايگزيني آن با گاز طبيعي اقدام کرده است.

مدیر پخش فراورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: ۱۰ ميليون ليتر( ۰۰۰/۷۳۹/۹ ليتر) نفت كوره تحويل دو كارخانه سيمان فعال در استان گرديده و روند تحويل نفت كوره تا زمان برقراري انشعاب گاز طبيعي ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  فعالیت سامانه بارشی امروز در زنجان

محمود آقا محمدیان همچنین به مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی نیز اشاره داشت و افزود: این میزان مصرف به تفکیک در بخش حمل و نقل ۲۸۶ میلیون لیتر و مدت مشابه سال قبل ۲۳۷ میلیون و ۲۳۰ هزارلیتر,دربخش صنایع۳۶میلیون و۲۷۰هزارلیترومدت مشابه سال قبل۳۵میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر و در بخش کشاورزی در سال جاری ۵۵ میلیون و ۸۶۰ هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل ۵۶ میلیون و ۶۳۰ هزار لیتر بوده که این قیاس مصرف در بخشهای مختلف حاکی از یک رشد ۲۰ درصدی در مصرف نفتگاز بخش حمل و نقل , رشد ۲ درصدی در مصرف نفتگاز بخش صنایع و رشد ۱ درصدی در نفتگاز بخش کشاورزی دارد.

خبر جدید  مجموع ظرفیت هتل های استان 511 تخت گرید دار است

وی مجموع مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی رادر استان ۳۸۵ میلیون و ۱۷۶ هزار لیتر برشمرد که این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با مصرفی در حدود ۳۳۲ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر از یک رشد ۱۶ درصدی برخوردار می باشد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد