11:25:08 - یکشنبه 19 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روابط عمومی‌ها‌ چشم بینا، زبان گویا و گوش شنوای ادارات هستند
ایلنا: رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: روابط عمومی‌ها باید چشم سازمان برای بهتر دیدن، گوش سازمان برای بهتر شنیدن و زبان سازمان برای بهتر گفتن باشند.
روابط عمومی‌ها‌ چشم بینا، زبان گویا و گوش شنوای ادارات هستند

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: روابط عمومی‌ها باید چشم سازمان برای بهتر دیدن، گوش سازمان برای بهتر شنیدن و زبان سازمان برای بهتر گفتن باشند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابطعمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با حضور در حوزه روابط عمومی دادگستری کل استان زنجان ضمن تبریک این روز و تقدیر از زحمات و تلاش های کارکنان روابط عمومی گفت: نامگذاری۲۷ اردیبهشت به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزندهای برای پاسداشت تلاشهای وافر سختکوشان عرصه روابطعمومی و ارتباطات است، تلاشگرانی که با تمام وجود و با جان و دل در مسیر ایفای رسالت خطیر مهندسی افکار عمومی و تسهیل فرایند تعاملات اجتماعی گام بر میدارند.

خبر جدید  9 استان کشور از فردا بارانی می شود/ در برخی استان‌ها دمای هوا به زیر صفر درجه می‌رسد

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت اهمیت جایگاه و نقش روابط عمومی ها افزود: " روابط عمومی ها باید مردم را از روشهای سالم و معتبر آگاهی دهند،شفاف سازی جریان جزو وظایف روابط عمومی هاست و ایجاد فرصت های مناسب و برابر برای همه یکی از وظایف روابط عمومی هاست"

خبر جدید  اتخاذ رویه‌های واحد قضایی در کاهش اطاله دادرسی ضروری است

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: روابط عمومیها باید چشم سازمان برای بهتر دیدن، گوش سازمان برای بهتر شنیدن و زبان سازمان برای بهتر گفتن باشند.


منبع :: روابط عمومی‌ها‌ چشم بینا، زبان گویا و گوش شنوای ادارات هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب