14:03:35 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روزانه۳۲۰ تا ۳۵۰ تن زباله در زنجان تولید می شود
تولید روزانه زباله در زنجان ۳۲۰ تا ۳۵۰ تن است، این میزان در مناسبت‌های خاص به ۴۲۰ تا ۴۵۰ تن افزایش پیدا می‌کند.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری زنجان از فعالیت ۵۵۰ نفر در جمع‌آوری زباله‌های شهری خبر داد و گفت: تولید روزانه زباله در زنجان ۳۲۰ تا ۳۵۰ […]
روزانه۳۲۰ تا ۳۵۰ تن زباله در زنجان تولید می شود

تولید روزانه زباله در زنجان ۳۲۰ تا ۳۵۰ تن است، این میزان در مناسبت‌های خاص به ۴۲۰ تا ۴۵۰ تن افزایش پیدا می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری زنجان از فعالیت ۵۵۰ نفر در جمع‌آوری زباله‌های شهری خبر داد و گفت: تولید روزانه زباله در زنجان ۳۲۰ تا ۳۵۰ تن است که در مناسبت‌ها به ۴۵۰ تن نیز می‌رسد.

هاشم نجفی افزود: یکی از بخش‌های مهم فعالیت شهرداری در خدمت‌رسانی به مردم جمع‌آوری زباله‌ها به منظور نظافت و تمیزی شهر است و  در حال حاضر  ۵۵۰ نفر در سازمان پسماند شهرداری زنجان مشغول فعالیت هستند. فعالیت این مجموعه هر شب از ساعت ۲۱ آغاز شده و تا ساعت ۴ صبح ادامه دارد.

خبر جدید  حضور گروه ارزیابی، بازرسی و نظارت استانداری زنجان در شهرستان ماه‌نشان

وی اظهار داشت: پس از آن نیز در نوبت صبح با وقفه چند ساعته تعدادی از پاکبانان از ساعت ۱۰ صبح نسبت به نظارت معابر و خیابان‌های شهر زنجان مبادرت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری زنجان با اشاره به اینکه تولید روزانه زباله در زنجان ۳۲۰ تا ۳۵۰ تن است،تصریح کرد: این میزان در مناسبت‌های خاص به ۴۲۰ تا ۴۵۰ تن افزایش پیدا می‌کند.

خبر جدید  هفتمین جلسه شورای اداری استان زنجان

نجفی با اشاره به اینکه با وجود این حجم عظیم زباله حضور به موقع و جمع‌آوری زباله تاثیر بسزایی در نظافت و پاکیزگی شهر دارد، افزود: البته حجم عظیمی از جمع‌آوری به موقع زباله بستگی به همکاری شهروندان دارد، چرا که اگر قرار است شهری پاک و تمیز داشته باشیم ، باید مردم در این زمینه همکاری کنند.

خبر جدید  اعمال محدودیت های ترافیکی 22بهمن در زنجان

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری زنجان با بیان اینکه عدم همکاری شهروندان و قرار دادن زباله در روز علاوه بر بوجود آوردن مسائل بهداشتی و آلودگی های زیست محیطی موجب زشتی منظر شهری می‎شود، اضافه کرد: با رعایت این موارد و جمع آوری زباله در شب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در بودجه شهرداری می‌شود که می‌توان آن را صرف کارهای عمرانی و ایجاد فضاهای ورزشی کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد