13:30:04 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زایمان سزارین در استان زنجان به زیر ۲۹درصد رسیده است
به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی ظهر شنبه در مراسم افتتاح  طرح‌های بهداشتی و درمانی، با اشاره به اینکه  نرخ تولد در استان زنجان طی ۱۰ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است، افزود: در حال حاضر زایمان سزارین روند نزولی دارد. وی اظهار کرد: زایمان سزارین در استان زنجان به […]
زایمان سزارین در استان زنجان به زیر ۲۹درصد رسیده است

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی ظهر شنبه در مراسم افتتاح  طرح‌های بهداشتی و درمانی، با اشاره به اینکه  نرخ تولد در استان زنجان طی ۱۰ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است، افزود: در حال حاضر زایمان سزارین روند نزولی دارد.

وی اظهار کرد: زایمان سزارین در استان زنجان به زیر ۲۹ درصد رسیده است و نسبت به سطح کشور وضعیت بهتری داریم و مراکز درمانی تأمین اجتماعی دوره آموزشی برای زایمان طبیعی برای بانوان باردار رادارند.

خبر جدید  کسب مجوز ارسال پلاسمای تولیدی زنجان به اتریش

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت استقبال مادران باردار از زایمان طبیعی بسیار شده و به تبع زایمان سزارین کاهش داشته است و این مهم روزبه‌روز کاهش می‌یابد.

محمدی  به بحث تسریع در زایمان طبیعی با آغاز اجرای طرح نظام سلامت در استان زنجان اشاره کرد و افزود: درصدد این هستیم تعرفه زایمان طبیعی رایگان پرداخت شود و این امر باعث گرایش به زایمان طبیعی شود و در این میان زایمان طبیعی نه تنها به‌سلامت مادر بلکه به اقتصاد کشور هم کمک می‌کند.

خبر جدید  ۵ هزار دانش آموز برای آموزش به مراکز قرآنی زنجان مراجعه می‌کنند

وی به اجرای طرح نظام سلامت در استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به ابلاغ سیاست کلی نظام سلامت در فروردین ماه سال ۹۴ توسط مقام معظم رهبری و اجرای این سیاست توسط دولت تدبیر و امید تا کنون اولویت‌های پیش بینی شده در حوزه سلامت به خوبی عملیاتی شده است.

خبر جدید  منطقه ویژه اقتصادی زنجان در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شده است

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: تاکنون طرح تحول نظام سلامت در  مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان به خوبی اجرا شده و مردم رضایت خوبی دارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد