10:20:14 - چهارشنبه 10 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنبورداران، غرامت سال گذشته را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند
مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: زنبورداران، غرامت سال زراعی ۹۶ – ۹۵ را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند. شعار سال: مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: زنبورداران، غرامت سال زراعی ۹۶ – ۹۵ را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند. رامین موسی‌خانی در خصوص بیمه زنبورداران با بیان این‌که ۵۰ درصد حق […]
زنبورداران، غرامت سال گذشته را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند

مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: زنبورداران، غرامت سال زراعی ۹۶ – ۹۵ را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند.

شعار سالمدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: زنبورداران، غرامت سال زراعی ۹۶ – ۹۵ را به محض تامین اعتبار دریافت می‌کنند.

رامین موسی‌خانی در خصوص بیمه زنبورداران با بیان این‌که ۵۰ درصد حق بیمه توسط دولت و مابقی توسط زنبورداران پرداخت می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه مهلت انعقاد قرارداد برای زنبورداران مناطق قشلاقی استان تا ۲۲ دی ماه تمدید شده است. این در حالی است که طی سال زراعی جاری، ۳۰۰ میلیون ریال حق بیمه پرداخت شده است که ۱۱ هزار و ۱۲۵ فروند زنبور را شامل می‌شود.

خبر جدید  استقبال از مدال‌آوران زنجانی رقابت‌های جهانی ووشو

این مسئول با تاکید بر این‌که غرامت قابل پرداخت برای سال زراعی ۹۶ – ۹۵، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده که ۵ برابر حق بیمه دریافتی است، ادامه داد: سال زراعی ۹۵ – ۹۴، حق بیمه دریافتی ۲۳۰ میلیون ریال بود و یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال غرامت برای این میزان حق بیمه تعیین شده بود که خوشبختانه صد در صد پرداخت شده است.

خبر جدید  وزش باد ، باران و رعد و برق در زنجان

وی با اشاره به این‌که غرامت پرداختی به زنبورداران در سال زراعی ۹۵-۹۴ هفت برابر حق بیمه پرداختی بود، افزود: انتظار برای تامین اعتبار یک موضوع سراسری است و مختص استان زنجان نیست؛ به عبارتی زنبورداران همه استان‌ها هنوز غرامت سال زراعی گذشته را دریافت نکرده‌اند و صندوق بیمه محصولات کشاورزی منتظر تامین اعتبار است.

موسی‌خانی با بیان این‌که امسال ۹۱ زنبوردار بیمه شده‌اند، تصریح کرد: مهم‌ترین نقش ذاتی صندوق بیمه کشاورزی، تعدیل نوسانات درآمدی کشاورزان است. با این وجود اطلاع‌رسانی در زمینه اهمیت بیمه یکی از ارکانی است که موجب ترغیب کشاورزان به این امر می‌شود و باید اهتمام ویژه‌ای در این حوزه وجود داشته باشد. همچنین نقش صندوق بیمه فقط بیمه‌گذاری و پرداخت غرامت نیست و در راستای آموزش مردم و فراهم آوردن زمینه‌های کاهش خسارات محصولات کشاورزی، اقدامات گسترده‌ای را پیگیری می‌کند.

خبر جدید  زنجانرود ساماندهی شود

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۹دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۹۱۰۱۱۸، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد