14:29:13 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنجانی ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی ظهر یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: مردم همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بودند و در صحنه‌های مختلف این امر به اثبات رسیده است. وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم  زنجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه […]
زنجانی ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی ظهر یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: مردم همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بودند و در صحنه‌های مختلف این امر به اثبات رسیده است.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم  زنجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه را بسیار قابل‌تقدیر  است، ادامه داد: این حضور اقتدار نظام را تثبیت کرد و شکست توطئه‌های دشمنان را در پی دارد.

خبر جدید  نیازمند جذب ۱۵۰ هزار پرستار جدید هستیم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بابیان اینکه امسال هم مردم باحضورخود نشان دادند که همیشه درصحنه هستند، گفت: زنجانی‌ها با حضور پرشور خود درراهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند.

خاتمی با بیان اینکه صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند، افزود: مردم با حضور خود در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که همیشه  درصحنه هستند و مطیع رهبر خود هستند.

خبر جدید  برنامه های ایام فاطمیه دوم پررنگ تر برگزار می شود

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان ابراز کرد: رسانه خارجی امروز این حضور پرشور را منعکس می‌کنند و این برای ما مایه افتخار است و باید این حضور روز به روز تقویت شود تا چشم دشمنان کور شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد