10:11:28 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنجان جزو سه استان اول کشور در کاهش نرخ بیکاری
فتح الله حقیقی استاندار زنجان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در شرکت ایران ترانسفو برگزار شد گفت: نرخ بیکاری در استان زنجان هفت و سه دهم درصد است که از این بابت رتبه سوم کشور را داریم.
زنجان جزو سه استان اول کشور در کاهش نرخ بیکاری

شعار سال:استاندار زنجان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در شرکت ایران ترانسفو برگزار شد گفت: نرخ بیکاری در استان زنجان هفت و سه دهم درصد است که از این بابت رتبه سوم کشور را داریم.

فتح الله حقیقی با بیان اینکه تلاش اعضا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، گردش چرخ‌های اقتصاد استان است افزود: شاخص نرخ مشارکت اقتصادی نیز در استان زنجان ۵.۲ درصد است که از این حیث جایگاه پنجم کشور را دارد.

خبر جدید  علت مرگ سارها در برخی نقاط شهر زنجان طی روزهای اخیر چه بود؟

استاندار زنجان امنیت سرمایه گذاری در استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: بواسطه همین موضوع تا پایان سال ۷ واحد بزرگ تولیدی با ۲هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری به بهره برداری می رسد که برای درصد قابل توجهی از جوانان جویای کار شغل ایجاد می شود.

وی ادامه داد: استان زنجان رتبه سوم امنیت در کشور را دارد و شرکتهای بزرگ خارجی در حوزه صنعت و معدن در استان زنجان سرمایه گذاری کرده اند.

خبر جدید  اشتغال 85.9 درصدی شاغلان استان زنجان در بخش خصوصی

افزایش ۴۴درصدی صدور مجوزهای تأسیس واحدهای تولیدی و صنعتی در ۷ ماه گذشته از سال و همچنین رشد ۲۳ درصدی مجوزهایی که تبدیل به پروانه بهره برداری شده اند از دیگر سخنان استاندار در کارگروه رفع موانع تولید بود.

فتح الله حقیقی اشاره ای هم به فعالیت کارخانه روغن نباتی جهان داشت و ابراز امیدواری با تلاش که برای فعالیت مجدد این واحد تولیدی شده است میزان تولید آن از سطح کنونی افزایش یابد.

خبر جدید  شش واحد صنعتی امسال در زنجان به بهره برداری می رسد

در چند ماه گذشته مسئولان استان تلاش کردند تا معوقات کارگران روغن نباتی جهان پرداخت شود و این کارخانه دوباره به چرخه تولید بازگردد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:۲۰آذر۱۳۹۸،کد خبر: ۹۳۵۳۱۹،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب