14:19:45 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنجان جزو پنج استان پرجاذبه برای سرمایه‌گذاری است
استاندار زنجان گفت: زنجان جزو پنج استان پرجادبه برای سرمایه‌گذاران است. ‌به گزارش ایسنا،‌ اسدالله درویش‌امیری ظهر امروز در همایش فجر انقلاب شهر هیدج با بیان اینکه انقلاب ما با رسیدن به ۴۰ سالگی پا به میان‌سالی گذاشت، اظهار کرد: امروز انتطار از کشور در حوزه‌های مختلف بسیار بالا است. وی با اشاره به اینکه […]
زنجان جزو پنج استان پرجاذبه برای سرمایه‌گذاری است

استاندار زنجان گفت: زنجان جزو پنج استان پرجادبه برای سرمایه‌گذاران است.

‌به گزارش ایسنا،‌ اسدالله درویش‌امیری ظهر امروز در همایش فجر انقلاب شهر هیدج با بیان اینکه انقلاب ما با رسیدن به ۴۰ سالگی پا به میان‌سالی گذاشت، اظهار کرد: امروز انتطار از کشور در حوزه‌های مختلف بسیار بالا است.

وی با اشاره به اینکه درخت انقلاب با خون ۲۳۵ هزار شهید این مرز بوم آبیاری شده است، تاکید کرد: برای حفاظت از خون شهدا باید بر استقلال کشور اصرار بورزیم، زیرا در سال‌ ۵۷ مردم ما خواهان استقلال کامل، آزادی و جمهوری اسلامی بودند.

این مسئول با تاکید بر اینکه شعار استقلال و آزادی در میثاق‌نامه ملی ایران یعنی قانون اساسی که رکن اساسی کشور است، پر رنگ دیده شده است، تصریح کرد: اجرای کامل قانون اساسی موجب وحدت ملت ایران شده است، زیرا حقوق همه در آن پررنگ دیده شده است.

خبر جدید  واحد تولیدی صنایع گالوانیزه شمس زنجان افتتاح شد

درویش‌امیری با تاکید بر اینکه کشور امروز بیش از هر زمانی نیارمند انسجام و وحدت است، بیان کرد: با تکیه بر قانون اساسی و منویات مقام معظم رهبری می‌توان به این وحدت و انسجام دست یافت.

نماینده عالی دولت در استان زنجان با تاکید بر اینکه برای بالندگی کشور همه باید دست به دست هم دهیم، گفت: در ۴۰ سال گذشته ملت ایران تلخی و شیریتی‌های فراوانی مانند هشت سال دفاع‌مقدس و تحریم‌ها به خود دیده است، اما در کنار سختی‌ها کارهای اساسی و بزرگی در همه عرصه‌ها صورت گرفته است.

وی با بیان این مطلب که امروز باید کارنامه نظام و انقلاب به زیبایی به مردم گفته شود، تصریح کرد: مردم باید به دستاوردهای نظام امیدوار شوند.

خبر جدید  تجلیل از ائمه جماعات ، هیئت امنا و بسیج مساجد نمونه استان

این مسئول یادآور شد: نباید اجازه داد عده‌ای زخم خورده در داخل مردم را نسبت به آینده کشور نا‌امید کنند.

وی با تاکید بر اینکه رمز ادامه انقلاب، امید مردم است، بیان کرد: عده‌ای در تلاش هستند دستاوردهای انقلاب را زیر سوال ببرند و بذر ناامیدی را در جامعه بکارند، هر چند در طی این ۴۰ سال ضعف‌هایی وجود داشته است که باید با شجاعت این ضعف‌ها را ببینیم و در راستای حل آن تلاش کنیم.

درویش‌امیری تاکید کرد: همه آنچه در استان صورت می‌گیرد، در پرتو وحدت و همدلی است که این وحدت در سایه منویات مقام معظم رهبری و در چارچوب قانون حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه بیکاری بزرگ‌ترین مشغله فکری و ذهنی همه‌ مسئولان است، تصریح کرد: تعداد کثیری از جوانان تحصیل‌کرده ما جویای کار هستند اما با هیاهو و سر و صدا شغل ایحاد نمی‌شود، زیرا سرمایه‌گذار باید احساس امنیت و آسایش داشته باشد تا نسبت به سرمایه‌گذاری اقدام کند.

خبر جدید  دوپینگ خط قرمز ماست

استاندار زنجان با اشاره به اینکه نباید فضای کشور به گونه‌ای باشد که سرمایه‌گذاران احساس ناامنی کنند، گفت: امنیت رکن اول سرمایه‌گذاری و همدلی و اتحاد رکن اول جذب سرمایه‌گذار است.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان جزو ۵ استان پرجاذبه برای جذب سرمایه‌‌گذار است، گفت: باید تلاش کنیم با جذب سرمایه‌گذار برای فرزندان‌مان کار انجام شود زیرا کرکره ورود نیروی جدید به دولت پایین کشیده شد که این مشکل را باید با جذب‌ سرمایه‌گذار حل کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد