12:18:35 - شنبه 29 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنجان می تواند نماد وفاق ملی در کشور باشد
وی وجود وفاق، همدلی و همنوایی در بین مدیران را از انتظارات مردم برشمرد و گفت: امروز مردم از ما انتظار مناقشه و رقابت ندارند، بلکه مردم امروز خواهان وفاق و همدلی و حل شدن مشکلات در کشور هستند. مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: تقویت اعتماد بین مردم و نظام از […]
زنجان می تواند نماد وفاق ملی در کشور باشد

وی وجود وفاق، همدلی و همنوایی در بین مدیران را از انتظارات مردم برشمرد و گفت: امروز مردم از ما انتظار مناقشه و رقابت ندارند، بلکه مردم امروز خواهان وفاق و همدلی و حل شدن مشکلات در کشور هستند.

مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: تقویت اعتماد بین مردم و نظام از دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه سیاسی است و در این زمینه شاخص ها و آمار ها نشان می دهد جوانان نشاط بیشتری نسبت به گذشته در جامعه دارند و میزان مشارکت، اعتماد و رضایت مردم نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است.

صالحی امیری با اشاره به اینکه علیرغم وجود ناامنی در منطقه خاورمیانه ، ایران اسلامی در امنیت کامل است، گفت: این امنیت محصول اراده دولت برای تامین منافع ملی و اراده نیروهای مسلح برای ایجاد قدرت دفاعی برتر در منطقه است که البته هدایت های مقام معظم رهبری در ایجاد این فضا بی‌بدیل بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امروز عناصری همچون دیپلماسی، تفکر، رسانه و تکنولوژی‌های جدید از شاخص‌ها و عناصر قدرت به شمار می آید، تصریح کرد: امروز رسانه به یک قدرت تبدیل شده و مذاکره یکی از عناصر قدرت می باشد.

خبر جدید  برگزاری اولین جلسه تلاوت قرآن بهاری در دارالقرآن زنجان

وی ادامه داد: برای تامین منافع ملی باید از زبان قدرت نرم استفاده نمود و برای اینکه دشمن جرات حمله نداشته باشد باید از درون قوی بود که ما هر دوی این مؤلفه‌ها را داریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با تدبیر نظام ما هم از جنگ فاصله گرفته و هم به منافع ملی دست یافته و در فضای بین‌المللی با پرهیز از تنش به هدف خود رسیدیم.

صالحی‌امیری با اشاره به اینکه شکاف بین اروپا و آمریکا از دستاوردهای مذاکرات ایران بود، افزود:

به تعریف مفهوم انقلابی گری در جامعه کنونی ایران پرداخت و گفت: انقلابی بودن شعار نیست بلکه شعور و درک از جامعه و تلاش برای حل مشکلات مردم است بنابراین از این منظر دولت تدبیر و امید، انقلابی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه افتخار و انقلابی گری این است که بتوانیم از طریق گفت و گو و تعامل با دنیا منافع مردم را تامین کنیم، تصریح کرد: امروز انقلابی بودن به معنای داشتن دغدغه معیشت مردم و همراهی با همه ارگان‌های نظام در راستای توسعه ملی است.

خبر جدید  نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی در ورامین برپا می شود

صالحی امیری با اشاره به اینکه در تلاش هستیم که در سبد فرهنگی جامعه تغییراتی شکل بگیرد، ادامه داد: وجود آسیب های اجتماعی در جامعه زنگ خطری برای مسئولین به شمار می آید که باید مورد توجه قرار گیرد و با تولید محتوا، از بستر فضای مجازی در راستای کاهش آمارهای ناگوار در جامعه استفاده شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه دولت بی نیاز از نقد منصفانه نیست، تصریح کرد: امروز ما به انسجام و همدلی و هم نوایی بیشتر از هر زمان دیگری نیاز داریم، چالش های موجود را می پذیریم و مردم را سرمایه های اصلی خود می دانیم.

وی در ادامه با بیان اینکه استان زنجان همراهی مناسبی با دولت داشت افزود: خوشبختانه در زنجان فضای همدلی و هم‌نوایی ایجاد شده است.

این مقام مسئول به ظرفیت‌های استان زنجان نیز در زمینه شاخص‌های مختلف اشاره کرد و افزود: با وجود روحانیت آگاه و مئیرانی که نگاه ملی و توسعه ای به مسائل محتلف دارند و به ثبات می اندیشند می توان زنجان را نماد وفاق ملی در کشور دانست.

خبر جدید  ۶۰ فقره پروانه تأسیس واحد فراوری زیتون درزنجان صادرشده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پیشینه تاریخی استان زنجان ادامه داد: اینکه زنجان می تواند نماد وفاق ملی باشد از تبار و تاریخ کهن این سرزمین نشأت می گیرد و تحولات گسترده ای که در دوران های مختلف ایجاد نموده است.

وی با بیان اینکه امروزه بسترهای توسعه استان زنجان فراهم شده است، خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری‌های جدیدی که در استان در حال شکل‌گیری است، نشان از فرآیند توسعه استان زنجان دارد.

مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح داشت: با وجود فرصت های بالای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در زنجان، ظرفیت منابع انسانی این استان، برخورداری از مردمانی سخت کوش و جامعه دین مدار و اخلاق گرا، استان زنجان می تواند یکی از کانون های توسعه ملی در کشور باشد.

صالحی‌امیری با اشاره به اینکه زنجان در شاخص‌های ملی در تراز مثبت قرار دارد، افزود: زنجان باید در دولت دوازدهم، به مرحله توسعه پایدار رسیده و در ردیف‌ استان‌های توسعه یافته کشور قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد