10:28:18 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنجان و ماهنشان، بیشترین و کمترین شرکت‌کننده در آزمون سراسری قرآن را دارند
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بر اساس آخرین آمار ۳۷۲۷ نفر از استان در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند که به ترتیب زنجان و ماهنشان بیشترین و کمرین فراوانی شرکت‌کننده را دارند. نورالله صفی‌لو، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل […]
زنجان و ماهنشان، بیشترین و کمترین شرکت‌کننده در آزمون سراسری قرآن را دارند

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بر اساس آخرین آمار ۳۷۲۷ نفر از استان در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند که به ترتیب زنجان و ماهنشان بیشترین و کمرین فراوانی شرکت‌کننده را دارند.

نورالله صفی‌لو، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: هفدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در واقع اولین دوره مشترکی است که با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه انجام می‌شود و طبق آخرین آمار ۳۷۲۷ نفر از استان زنجان در این دور از مسابقات شرکت کرده‌اند.
صفی‌لو با بیان اینکه ثبت‌نام در این آزمون از طریق سایت www.quranedu.ir انجام می‌شد، تصریح کرد: این آزمون در ۴ محور حفظ، ترجمه و مفاهیم، معارف اهل بیت‌(ع) و انس با قرآن کریم است که حفظ از جزء یک تا حفظ کل، ترجمه و مفاهیم در دو بخش مقدماتی و تکمیلی، معارف اهل بیت‌(ع) شامل مفاهیم نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است که در مجموع ۲۴ رشته برای این آزمون در نظر گرفته شده است.
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه آزمون کتبی رشته‌ها ۱۰ اسفندماه در همه شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد، گفت: آزمون شفاهی ویژه دانش‌آموزان از ۱۲ تا ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه آزمون انس با قرآن به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، افزود: شرکت در این آزمون برای همه علاقه‌مندان خانم و آقا در رده‌های سنی مختلف آزاد بود و در استان زنجان به ترتیب زنجان، خدابنده، ابهر، طارم، خرم‎‌دره، ایجرود و ماهنشان بیشترین فراوانی تعداد شرکت‌کنندگان را داشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد