17:58:16 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد
زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد و لحظه به لحظه زندگی حضرت زهرا(س) درس گرفتن برای ما مسلمین می باشد. به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان؛ سخنران همایش بانوان فاطمی زنجان که به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) در مسجد فاطمه الزهرا(س) برگزار شد، گفت: این عشق به اهل بیت تجدید […]
زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد

زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد و لحظه به لحظه زندگی حضرت زهرا(س) درس گرفتن برای ما مسلمین می باشد.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری بسیج زنجان؛ سخنران همایش بانوان فاطمی زنجان که به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) در مسجد فاطمه الزهرا(س) برگزار شد، گفت: این عشق به اهل بیت تجدید خاطره مصیبت‌بار مربوط به یک هزار و ۴۰۰ سال قبل به عنوان سنت دیرینه نیست بلکه این مراسم حاکی از وابستگی درونی ما به تبار و جریانی است که در زندگی امروز ما نقش دارند.

خبر جدید  تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی از اهداف طرح آرامش بهاری است

حجت الاسلام علی ناصر با اشاره به اینکه زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد، افزود: لحظه به لحظه زندگی حضرت زهرا(س) درس گرفتن برای ما مسلمین می باشد .

وی با اشاره به احادیت حضرت مهدی(عج) ،اظهار داشت: حضرت زهرا(س ) برای اهل بیت الگوی به تمام معناست.

حجت الاسلام ناصرصریح کرد: در مسأله وابستگی ما به اهل بیت وابستگی جامع به تمام جهت وجود دارد که نه تنها یک دلدادگی و تجدید خاطره است بلکه می‌توانیم در جریان زندگی شخصی و جمعی اصول زندگی خود را بر اساس آنها تنظیم کنیم.

خبر جدید  ثبت هیئات مذهبی شهرستان ابهر در سامانه طوبی

وی افزود: اگر کسی اهل بیت را اسطوره‌هایی در گذشته تاریخ و عشق تخیلی و تصویر خیالاتی بداند شیعه‌گری را اشتباه کرده و تشیع برای او درست جا نیفتاده است.

حجت الاسلام ناصر دلیل خلقت عالم را وجود مقدس حضرت زهرا(س) عنوان کرد، گفت: محبت حضرت زهرا(س) در دل های مسلمین باید جاری شود.

وی با بیان اینکه دین‌مدار بودن و زندگی دین‌مداری جز با ستیز و نبرد امکان‌پذیر نیست، گفت: نمی‌شود دین‌مدار بود اما زندگی آرامی داشت یعنی زندگی دین‌مدارانه زندگی نبرد و جنگ و درگیری است.

خبر جدید  توسعه ورزش قهرمانی مابین کارگران از اهداف ماست

حجت الاسلام ناصر با بیان اینکه زندگی حضرت علی (ع) در دو جبهه ستیز داشتند، گفت: ایشان در دو جبهه کفرستیزی و انحراف ستیزی نبرد داشتند و به عنوان شخصیت کفرستیز در همه عرصه‌ها حضور داشتند.

 وی با اشاره به الگو بودن حضرت زهرا(س) افزود:  اگر می خواهیم فرزندانمان احترام به والدین،حسینی و زهرایی باشند باید الگوی خود را حضرت (س) قرار دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد