10:35:54 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازوکارها برای اعتلای کشور فراهم است
گروه اجتماعی: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد داریم کشور را می‌شود ساخت و جمهوری اسلامی جای رشد و اعتلا دارد و همه ساز و کارها آماده است اما مشکل در مدیریت است و به دشمن هم ربط چندانی ندارد اگر کار دست مدیر کاربلد نباشد حربه دشمن بیشتر اثر […]
سازوکارها برای اعتلای کشور فراهم است

گروه اجتماعی: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد داریم کشور را می‌شود ساخت و جمهوری اسلامی جای رشد و اعتلا دارد و همه ساز و کارها آماده است اما مشکل در مدیریت است و به دشمن هم ربط چندانی ندارد اگر کار دست مدیر کاربلد نباشد حربه دشمن بیشتر اثر می‌کند.

به گزارش ایکنا از زنجان فریدون احمدی، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز دوشنبه ۷ اسفندماه در نشست خبری اظهار کرد: امروز با انباشت چهل‌ساله مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف روبه‌رو هستیم که با وجود فضای مجازی، مردم علاوه بر اینکه خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند پاسخ شفاف نیز می‌خواهند.
وی با انتقاد از ساختار ناکارآمد فضای کسب و کار در جامعه گفت: به لحاظ اقتصادی بیش از ۹۰ درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود، حجم بزرگی در بدنه اجرایی ایجاد کردیم که بودجه ما را می‌بلعد و همین هم سبب ایجاد پدیده نامطلوب فساد اداری شده است.
احمدی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر شاهد تزلزل چهار پله‌ای فضای کسب و کار بودیم، تصریح کرد: نتوانستیم سرمایه‌گذار جدید در فضای کسب و کار ایجاد کنیم و همه توان به سمت سرمایه‌گذاری در بخش اداری سوق پیدا کرده است و گاهی اوقات با تصمیمات مقطعی برای رونق تولید حتی اوضاع را بدتر می‌کنیم.
نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت با بیان اینکه به نظر می‌رسد در مجلس گرفتار پوپولیسم هستیم، تاکید کرد: اگر میکروفون پخش زنده مجلس را خاموش کنیم ۳۰ درصد بهره‌وری مجلس بالا می‌رود زیرا برخی به هوای رای دوره بعد گرفتار پوپولیسم شده‌اند در حالی که اگر می‌خواهیم مجلس بر پایه علم اداره شود باید مجلس قوانین مبتنی بر علم و دانش تصویب کند.
احمدی در ادامه با انتقاد از انتصاب افراد بدون توجه به شایستگی برای احراز شغل مورد نظر، گفت: امروز دو هزار مدیر اول کشور در دستگاه‌های مختلف اگر جرات دارند رزومه کاری خود را بدون تعارف منتشر کنند بسیاری از مدیران یا مدارک تقلبی دارند و یا مدارکی که دارند غیرمرتبط با مشاغل‌شان است.
وی افزود: گرفتاری کشور از آدم‌هایی است که کاربلد نیستند اما به هر قیمتی شده کار را می‌پذیرند و بزرگترین تحریم همین است، چون اینها شرایط تحریم و شرایط عادی را نمی‌توانند مدیریت کنند و کوچک‌ترین فشار دشمن تبدیل به ناکارآمدی می‌شود.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسیر نظام بن‌بست نیست و فوق‌العاده باز است، تصریح کرد:امروز دیگر مسئله اقتصادی نیست در همه حوزه‌ها نیاز به اصلاح داریم.
وی تاکید کرد: اعتقاد داریم کشور را می‌شود ساخت و جمهوری اسلامی جای رشد و اعتلا دارد و همه ساز و کارها آماده است اما مشکل در مدیریت است و به دشمن هم ربط چندانی ندارد اگر کار دست مدیر کاربلد نباشد حربه دشمن بیشتر اثر می‌کند.
احمدی تاکید کرد: اگر اتفاق مثبتی در کشور بخواهد رخ دهد باید از مجلس شروع شود. مجلس در جاهایی از مسیر خود منحرف است. مثلا نماینده‌ای که آدم بکارد و به دنبال انتصابات باشد، نماینده نیست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب