10:55:36 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سالانه ۲ هزار حافظ قرآنی در استان زنجان تربیت می‌شوند
به گزارش خبرنگار مهر حجت‌الاسلام جعفر جنتی صبح دوشنبه در جلسه کارگروه قرآن در محل اداره سازمان اوقاف، به برگزاری آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم دردهم اسفندماه اشاره کرد و افزود: آزمون کتبی افراد بالای ۱۳ سال شرکت‌کننده در آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم دردهم اسفندماه برگزار می‌شود. وی […]
سالانه ۲ هزار حافظ قرآنی در استان زنجان تربیت می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر حجت‌الاسلام جعفر جنتی صبح دوشنبه در جلسه کارگروه قرآن در محل اداره سازمان اوقاف، به برگزاری آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم دردهم اسفندماه اشاره کرد و افزود: آزمون کتبی افراد بالای ۱۳ سال شرکت‌کننده در آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم دردهم اسفندماه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته این آزمون در گروه حفظ قرآن و گروه ترجمه و مفاهیم و گروه معارف اهل‌بیت (ع) برگزار می‌شود.

خبر جدید  جدول پخش برنامه‌های رادیویی صداوسیمای مرکز زنجان

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان زنجان یادآور شد: ثبت‌نام در آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۸ آذرماه شروع و تا ۲۰ دی‌ماه ادامه داشت که به دلیل استقبال مخاطبان، ثبت‌نام در این آزمون طی دو مرحله تا روز ششم بهمن‌ماه تمدید شد که درمجموع سه هزار و ۸۰۰ نفر در آزمون ثبت‌نام کردند. 

خبر جدید  ۷۵ درصد معادن کشور در مناطق روستایی قرار دارد

جنتی تأکید کرد: آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، پنجشنبه دهم اسفندماه سال جاری در ۲۶ رشته برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به اهداف برگزاری مسابقات قرآنی اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقات تقویت فعالیت‌های نهادهای قرآنی و تشویق جوانان به فعالیت‌های قرآنی است.

جنتی ابراز کرد: سالانه بیش از ۲ هزار حافظ قرآنی در استان زنجان تربیت می‌شود و طی پنج سال گذشته بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ حافظ  قرآنی در استان تربیت‌شده است و مقام معظم رهبری بر تقویت فعالیت‌های قرآنی تأکیددارند.

خبر جدید  ریزش معدن طلا در ورزقان

وی بر تقویت و تبیین فرهنگ قرآنی در جامعه  تأکید کرد و افزود: جامعه‌ای که به سمت قرآن و ارزش‌های دینی پیش برود آسیب‌های اجتماعی و جرائم کاهش می‌یابد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد