10:29:55 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساماندهی بافت های ناکارآمد یکی از وظایف شهرداري می باشد
سرپرست سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان: توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی و محله های حاشیه ای و اقشار کم درآمد و ساماندهی بافت های ناکارآمد و روستایی الحاقی به شهر از وظایف سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری می باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  سرپرست سازمان عمران و […]
ساماندهی بافت های ناکارآمد یکی از وظایف شهرداري می باشد

سرپرست سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان:

توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی و محله های حاشیه ای و اقشار کم درآمد و ساماندهی بافت های ناکارآمد و روستایی الحاقی به شهر از وظایف سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری می باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  سرپرست سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان با اشاره به اینکه در زنجان نیز همچون سایر شهرها برخی از پهنه‌ها به صورت فرسوده است، گفت: سیاست‌گذاری بازآفرینی شهری از طرف  ستاد استانی در حال انجام است که شهرداری نیز در این رابطه وظایف خود را اجرایی خواهد کرد.

داود نوری افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری وظایف مختلفی دارد که بر اساس آن طرح‌های مربوط را اجرایی می‌کند.

خبر جدید  معافیت سربازی42 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان

 وی به انجام مدیریت تهیه و اجرای طرح های موضوعی و موضعی بازآفرینی فضای شهری مبتنی بر طرح های جامع و تفصیلی در قالب بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده شهری، توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی و محله های حاشیه ای و اقشار کم درآمد و ساماندهی بافت های ناکارآمد و روستایی الحاقی به شهر اشاره و اظهار داشت: از دیگر وظایف این سازمان مدیریت اجرای طرح ها و پروژهای عمرانی و احداث ساختمانها و تاسیسات عمومی مورد نیاز شهر، حمایت از ساخت و تولید مسکن اجتماعی متناسب با هویت شهری در محدوده و محله های هدف طراحی و اجرای برنامه های انگیزشی مالی برای تحقق و اجرای طرح ها و برنامه های احیاء، بهسازی و نوسازی محدودها و محله های هدف از قبیل صکوک،اوراق مشارکت، تسهیلات و است.

خبر جدید  زندگی شیعه باید رنگ و بوی اهل بیت داشته باشد

 سرپرست سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان تصریح کرد: نگهداری و بهره برداری از ابنیه و بافت های تاریخی شهر و حفظ و احیاء منظر تاریخی با هماهنگی سازمان ذیربط و ایجاد سامانه اطلاعات،پایش و ارزیابی طرح های بازآفرینی و عمرانی شهر نیز از دیگر وظایف این سازمان است.

 نوری با اشاره به برنامه‌های این سازمان در شهر زنجان افزود: نوسازی بافت‌های فرسوده و ایجاد هماهنگی بین بخشی در این حوزه و همچنین ارتقای سطح کیفی بناهای موجود در این پهنه‌ها از جمله اقدامات این سازمان است.

خبر جدید  از توقف در حاشیه‌ی جاده‌ها خودداری نمایید

وی به وجود برخی از پهنه‌ها در شهر زنجان با بیشینه روستایی نیز اشاره کرد و افزود: در این پهنه‌ها نیز فعالیت‌های مربوط بر اساس طرح‌های مربوطه اجرایی خواهد شد.

 سرپرست سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان با اشاره به اینکه سیاست‌گذاری بازآفرینی شهری از طریق ستاد استانی در حال انجام است، اضافه کرد: در اجرای این طرح ادارات مختلفی درگیر هستند که برای مثال بخث مطالعاتی آن را اداره کل راه و شهرسازی انجام می‌دهد.

 

 

با شبکه اطلاع رسانی #زنجان همراه باشید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد