12:16:59 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساماندهی دستفروشان و دوره گردها با راه اندازی بازارچه های محلی
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری زنجان: وجود دستفروشان و دوره گردها مشکلاتی را در شهر ایجاد کرده و در واقع سد معبر می کنند که در این راستا راه اندازی بازارچه های محلی به منظور ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفته است.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیریت امور بین الملل […]

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری زنجان:

وجود دستفروشان و دوره گردها مشکلاتی را در شهر ایجاد کرده و در واقع سد معبر می کنند که در این راستا راه اندازی بازارچه های محلی به منظور ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیریت امور بین الملل شهرداری زنجان گفت: بررسی بودجه سال آینده شهرداری در شورای  اسلامی شهرر زنجان  در مراحل پایانی خود قرار دارد و در این میان توجه به حوزه های از قبیل بهبود و عبور و مرور شهری وحتی ساماندهی مشاغل شهری و رفع مشکلات این بخش چشم انداز بهتری را ترسیم می کند.

خبر جدید  صرفه جوئی با اصلاح شبکه آب قیدار

مصطفی رضایی افزود: بر این اساس بودجه سرمایه ای این سازمان در سال آینده ۸۷ درصد رشد دارد و به عبارتی دیگر میتوان گفت که  بودجه این بخش در سال جاری ۲۱ میلیاردریال بود و این رقم پیشنهادی با توجه به رویکرد ویژه شهرداری در سال آینده به ۵۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

خبر جدید  استقرار درمانگاه و آمبولانس صلواتی سیار در مسیر راهپیمایان 22 بهمن

وی اظهار داشت: هم اکنون وجود دستفروشان و دوره گردها مشکلاتی را در شهر ایجاد کرده و در واقع سد معبر می کنند که در این راستا راه اندازی بازارچه های محلی به منظور ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

برنامه ها و برنامه های تعیین شده این سازمان به همکاری مردم و از همه مهتر کسبه نیاز دارد چرا که در نهایت شهری ایمن و عاری از هر نوع آلودگی های بصری و محیطی را برای شهروندان به ارمغان می آورد.

خبر جدید  شاهد ظهور نفرات مستعد در شهرستان ماهنشان خواهیم بود

رضایی یکی از وظایف مهم اصلی این سازمان را مدیریت و نظارت بر شکل گیری و ساماندهی بازارچه های محلی و صنفی ذکرو تصریح کرد: رویکرد دیگر این سازمان عرضه محصولات کشاورزی ، ارزاق عمومی و مایحتاج اولیه است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد