21:44:04 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سد معبر باید از سطح شهر جمع‌آوری شود
امروز هر کس دلش می‌خواهد در این شهر برای مردم سد معبر ایجاد می‌کند که این امر باید از سطح شهر جمع‌آوری شود و امیدواریم افتتاح یگان انتظامی شهرداری زنجان مقدمه‌ای برای این کار باشد.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان  در مراسم افتتاح ۵ پروژه عمرانی در شهرداری […]
سد معبر باید از سطح شهر جمع‌آوری شود

امروز هر کس دلش می‌خواهد در این شهر برای مردم سد معبر ایجاد می‌کند که این امر باید از سطح شهر جمع‌آوری شود و امیدواریم افتتاح یگان انتظامی شهرداری زنجان مقدمه‌ای برای این کار باشد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان  در مراسم افتتاح ۵ پروژه عمرانی در شهرداری زنجان، با بیان اینکه امروز سد معبر برای مردم آئینه دق شده است، گفت: امیدواریم با راه‌اندازی یگان انتظامی و با همکاری همه جانبه نیروی انتظامی شاهد حل این معضل باشیم.

خبر جدید  برگزاری رقابت های دانش آموزان دختر سراسر کشور در زنجان

احمد نصیری با اشاره به افتتاح یگان انتظامی مشترک نیروی انتظامی و شهرداری، افزود: امیدواریم با افتتاح این یگان شهر ما از بی نظمی و برخی از مسائل اجتماعی که به شهرداری مربوط است، رنج می‌برد، پاک شود.

وی  اظهار داشت: امروز سد معبر برای مردم آئینه دق شده است و  امیدواریم با راه‌اندازی یگان انتظامی و با همکاری همه جانبه نیروی انتظامی شاهد حل این معضل باشیم.

خبر جدید  داشتن دلبستگی ایمن در کودکی باعث ایجاد خودباوری می باشد

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان تصریح کرد: امیدواریم با این کار کسی دیگر به خودش اجازه ندهد، هرجا دلش خواست مصالح ساختمانی بریزد و هرجا دلش خواست لوازم مغازه خود را به بیرون بریزد که شوربختانه  برخی از افراد خیابان را ملک شخصی خود محسوب می‌کنند و مردم نیز از این بابت ناراحت هستند.

احمد نصیری با اشاره به اینکه شهردار زنجان با شهامت است و در بسیاری از امور این را به اثبات رسانده است، گفت: در برون سپاری نیروها و همچنین درباره نابسامانی‌های شهر اقدامات خوبی انجام داده است.

خبر جدید  یافته‌های تحقیقاتی برای تجاری‌سازی حمایت می‌شود

وی اظهار داشت: امروز هر کس دلش می‌خواهد در این شهر برای مردم سد معبر ایجاد می‌کند که این امر باید از سطح شهر جمع‌آوری شود و امیدواریم افتتاح یگان انتظامی شهرداری زنجان مقدمه‌ای برای این کار باشد.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب