10:32:00 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرقت در زنجان افزایش چشمگیری داشته است
متاسفانه از یک و نیم سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی سرقت در زنجان افزایش چشمگیری داشته است و مهمترین دلایل آن بیکاری و مشکلات اقتصادی است.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل دادگستری استان زنجان در پرسمان دانشجویی با دانشجویان زنجان گفت: در زمان انقلاب یکی از خاص ترین اخبار اخبار […]
سرقت در زنجان  افزایش چشمگیری داشته است

متاسفانه از یک و نیم سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی سرقت در زنجان افزایش چشمگیری داشته است و مهمترین دلایل آن بیکاری و مشکلات اقتصادی است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل دادگستری استان زنجان در پرسمان دانشجویی با دانشجویان زنجان گفت: در زمان انقلاب یکی از خاص ترین اخبار اخبار دانشجویی بود و دانشجو به عنوان یک رسانه عامل رساندن مطلب به قشر جامعه شناخته شده بود.

جعفر گل محمدی با اشاره به اینکه جعل قانون از کسی پذیرفته نیست، افزود: قانون پس از بیست روز پس از انتشار عملی می شود.

وی با اشاره به اینکه قراردادهایی که بین وکلاء و موکلین بسته می شود نظارتی وجود دارد، اظهار داشت: وکلا تا ۱۰درصد از حقی که قرار است به وکیل برسد را می توانند تعیین کنند وچون برخی از وکلا درصدی کار می کنند و بین خود توافقاتی دارند که ما از لحاظ قانونی قادر به نظارت نمی باشیم.

خبر جدید  تورهای زنجان گردی از برنامه های مهم شهرداری در ایام نوروز می باشد

مدیر کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: در عملکرد قوه قضاییه ابهامات زیادی وجود دارد و عمده مشکل مردم به خاطر عدم شفاف سازی می باشد .

گل محمدی افزود: قوه قضاییه دستگاه بسیار مهمی است که توسط سازمان بازرسی شفاف سازی صورت می گیرد .

وی با بیان اینکه امروزه پاسخ گویی در دادسرا لطف محسوب می شود نه وظیفه، ابراز کرد: مثلا جرمی مانند تشویش اذهان عمومی را به همه می توان نسبت داد و سازوکار چنین جرایمی مشخص نیست.

رییس کل دادگستری استان زنجان به ۱۰عنوان اتهام مهم استان زنجان اشاره و تصریح کرد: توهین به اشخاص، ضرب و جرح، سرقت، تهدید، کلاه برداری، موادمخدر اتهام ترک نفقه از مهم ترین اتهامات قابل پیگیری می باشد.

خبر جدید  بررسی برخی از علل گرایش به جریان‌های منحرف در مباحث مهدوی

وی در مورد مکروه ترین حلال که طلاق است،افزود: یکی از مهم ترین وظایف این معاونت جلوگیری از این آسیب های خانوادگی است و برای کاسته شدن از این آمار طبق برنامه ی پیش بینی شده زوجین قبل از ازدواج از لحاظ مسایل روانی با مشاورین روانشانسی صحبت و پس از تایید منجر به ازدواج زوجین خواهد شد.

جعفرگل محمدی با اشاره به طلاق های توافقی که برای روانشناسان می فرستیم تصریح کرد: پرونده های طلاق را چندماه یکبار و قبل از تشکیل جلسات دادگاه، از روانشناسان و علما و کارشناسان دعوت می کنیم تا صحبت و موجب کاهش طلاق شوند.

خبر جدید  برگزاری بمناسبت دهه مبارک فجر 60 عنوان برنامه در سپاه ناحیه خرمدره

رییس کل دادگستری استان زنجان افزود:  در سال ۹۵بیش از هزار مورد از طلاق های درخواستی را در شورای حل و اختلاف منجر به صلح و سازش نمودیم.

گل محمدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که مردم باید از مسایل جامعه آگاه باشند تصریح کرد: بعضی مواقع شفاف سازی باعث از بین رفتن امنیت اجتماعی  در جامعه می شود؛ ولی اگر بناست آبروی کسی برود بهتر است آبروی شخص برود تا آبروی نظام جمهوری اسلامی برود.

وی با اشاره به وضعیت سرقت در زنجان  افزود:  متاسفانه از یک و نیم سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی افزایش چشمگیری داشته است و مهمترین دلایل آن بیکاری و مشکلات اقتصادی است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد