16:30:47 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری تنها راه برون رفت شهرداری ها از چالش های مالی است
به گزارش خبرنگار مهر، اسرافیل نیازی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای استان در محل شورای استان زنجان، افزود: تفویض بسیاری از اختیارات به کمیته‌های فنی شهرستان‌ها، فعالسازی ستاد مناسب سازی، تعیین تکلیف طرح‌های تفصیلی شهرهای تابعه استان، انعقاد قراردادهای حوزه آب و فاضلاب به بخش خصوصی برای نخستین مرتبه از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای […]
سرمایه گذاری تنها راه برون رفت شهرداری ها از چالش های مالی است

به گزارش خبرنگار مهر، اسرافیل نیازی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای استان در محل شورای استان زنجان، افزود: تفویض بسیاری از اختیارات به کمیته‌های فنی شهرستان‌ها، فعالسازی ستاد مناسب سازی، تعیین تکلیف طرح‌های تفصیلی شهرهای تابعه استان، انعقاد قراردادهای حوزه آب و فاضلاب به بخش خصوصی برای نخستین مرتبه از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه عمرانی استان زنجان است.

وی اظهار کرد: قانون مداری لازمه اجرای صحیح  امور است و  هدف ما در پیشبرد پروژه‌ها  نه تنها ایجاد بن بست نیست بلکه همراهی در تسهیل و تسریع آن است.

خبر جدید  آیین مهمانی لاله‌ها در زنجان

نیازی ابراز کرد: سرمایه گذاری  تنها راه برون رفت شهرداری‌ها از چالش‌های مالی است و تشکیل هیئت عالی سرمایه گذاری در شهرداری‌های تابعه استان نوید بخش رویدادهای نیک در این حوزه می‌باشد و سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در برخی شهرها از بودجه عمرانی یک‌ساله آن‌ها بیشتر است و همه واگذاری‌های شهرداری  به بخش خصوصی باید از طریق فراخوان صورت پذیرد تا از حواشی مصون باشند.

خبر جدید  دست مریزاد به اقدام انتقام جویانه سپاه

مدیر کل دفتر فنی حمل و نقل و ترافیک استانداری زنجان به ظرفیت شوراهای فرادست در تسهیل امور اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت در راستای حل مشکلات استانی و کشوری و ارائه طرح‌های کاربردی بهره گرفت.

نیازی تاکید کرد: شهرداری‌ها و شوراها برای توسعه شهری و روستایی طرح‌های خود را ارائه دهند ماهم با شفافیت در مدار قانون برای تحقق آن همراهی می‌کنیم.

خبر جدید  صدور کارت ملی برای 65 درصد جمعیت زنجان

وی ابراز کرد: ما به‌ضرورت سرمایه گذاری معتقدیم و طی سال‌های اخیر گام‌های مثبتی برای واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی برداشته شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد