15:01:57 - سه‌شنبه 3 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سفارش‌پذیر نیستم/ حواشی غالب بر متن انگیزه مدیران را برای خدمت از بین می‌برد
شهردار زنجان با بیان اینکه در استخدام نیروها و عقد قرارداد مشاوره سفارشی را قبول نکرده‌‌ و نمی‌کنم؛ گفت: هر چند جایگاه شورا بالاتر از آن است که برای برخی موارد سفارش کنند، ولی بنده هم سفارش‌پذیر نیستم. شعار سال: شهردار زنجان با بیان اینکه در استخدام نیروها و عقد قرارداد مشاوره سفارشی را قبول […]
سفارش‌پذیر نیستم/ حواشی غالب بر متن انگیزه مدیران را برای خدمت از بین می‌برد

شهردار زنجان با بیان اینکه در استخدام نیروها و عقد قرارداد مشاوره سفارشی را قبول نکرده‌‌ و نمی‌کنم؛ گفت: هر چند جایگاه شورا بالاتر از آن است که برای برخی موارد سفارش کنند، ولی بنده هم سفارش‌پذیر نیستم.

شعار سال: شهردار زنجان با بیان اینکه در استخدام نیروها و عقد قرارداد مشاوره سفارشی را قبول نکرده‌‌ و نمی‌کنم؛ گفت: هر چند جایگاه شورا بالاتر از آن است که برای برخی موارد سفارش کنند، ولی بنده هم سفارش‌پذیر نیستم.

مسیح‌اله معصومی ظهر امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان اظهار کرد: نظر بنده به عنوان یک شخص غیربومی که در زنجان حضور دارم؛ این است که باید به نگاه‌های بیرونی نیز توجه داشته و برخی از رفتارها را اصلاح کنیم.

شهردار زنجان با ابراز خرسندی از حضور در زنجان افزود: ما در تلاشیم به آن چیزی که مستحق مردم است؛ برسیم؛ اما گاها برخی از حواشی غیرضروری آنقدر به اصل مطلب تسلط پیدا می‌‍کند که گاها انگیزه مسؤولان را تحت تاثیر قرار داده و انگیزه برای خدمت از بین می‌برد.

خبر جدید  سربازان گمنام امام زمان(عج)،حافظان امنیت

وی با اشاره به اینکه من در بدو ورود خود تا الان که در تیرماه هستیم گواهی می‌دهم که در استخدام نیروها و عقد قرارداد مشاوره سفارشی را قبول نکرده‌‌ و نمی‌کنم؛ گفت: چون هم جایگاه شورا بالاتر از آن است که برای برخی موارد سفارش کنند و نه بنده سفارش‌پذیر هستم.

معصومی با اشاره به اینکه اتفاقا ما با ایجاد کمیسیون‌های موازی در کمیسیون ماده ۱۰۰ جلوی سفارش‌پذیری را گرفته‌ایم؛ افزود: ما از طریق تجمیع پیمان‌کاران در مناقصه‌ها در سایت شهرداری زنجان؛ امکان حضور همه افراد را در همه آن فراهم کرده‌ایم.

شهردار زنجان همچنین از ایجاد وحدت رویه در پرداخت مطالبات پیمان‌کاران خبر داد و گفت: البته استفاده از پیمان‌کار بومی در اولویت شهرداری بوده است که این امر نشان از جدیت برای اجرای پروژه‌های شهری است.

خبر جدید  انقلاب اسلامی دین را وارد متن زندگی کرد

وی با بیان اینکه گفتن یک سری تهمت و حرف‌ها؛ انگیزه مدیران را از بین ‌می‌برد؛ افزود: کسی که امروز در معرض اتهام بر اثر یک مطلب قرار گرفته است؛ به بنده رای نداده است؛ ولی در بسیاری از مباحث از تخصص وی استفاده شد.

معصومی با اشاره به اینکه از اصحاب رسانه نیز درخواست داریم که امانت‌داری را رعایت کنند؛ تصریح کرد: البته بنده خود نیز در مصاحبه‌های انجام شده تاکید بر دقت در اطلاع‌رسانی داشته‌ام و اگر این موضوع رعایت نشود؛ دیگر با آن رسانه و شخص مصاحبه نمی‌کنم.

شهردار زنجان گفت: انتقاد باید سالم و منطقی باشد و اتفاق رخ داده برای یکی از اعضای شورا ناشایست بوده است که حتما بخش حقوقی شهرداری نیز پیگیر این موضوع خواهد بود.

خبر جدید  دستگاه های دولتی به بخش خصوصی اعتماد کنند

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بحث بهسازی پارک‌ها در دستور کار است و بلوار استقلال بازسازی شده است و الان در میدان قائم بهسازی در حال انجام است؛ گفت: هم اکنون نیز سمپاشی درختان در حال انجام است.

معصومی همچنین به بحث نصب روزشمار در پروژه‌های شاخص نیز اشاره کرد و گفت: بنده اعتقاد زیادی به روزشمار دارم و البته به این امر پایبندم.

شهردار زنجان تصریح کرد: درباره بحث پیاده‌راه نیز باید عرض کنم که تا چند روز آینده کار ساخت آن آغاز خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۳۹۷۰۴۱۲۰۰۰۵۴۵ ، www.zanjan.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب