9:08:32 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سنگ آهن استخراج شده به واحد‌های داخلی کشور ارسال می‌شود
کشاورزی رئیس نظام مهندسی معدن استان زنجان با اشاره به جلوگیری از صادرات سنگ آهن به خارج از کشور گفت: این اقدام به دلیل جلوگیری از خام فروشی اتفاق افتاده است.
سنگ آهن استخراج شده به واحد‌های داخلی کشور ارسال می‌شود

شعار سال: رضا کشاورزی با اشاره به محدودیت بخشنامه منابع طبیعی در حوزه معادن استان زنجان اظهار کرد: همچنان درگیر این بخشنامه هستیم و منابع طبیعی در اجرای این بخشنامه قاطعانه ایستاده است.

وی تصریح کرد: اجرای این بخشنامه نیز درست اجرا نمی‌شود و این موضوع باعث جلوگیری از توسعه معادن در استان زنجان شده است.

رئیس نظام مهندسی معدن استان زنجان با تاکید براینکه منابع طبیعی از حدود ۱۵۰ استعلام حتی ۱۰ درصد آن را پاسخ مثبت نداده است عنوان کرد: حدود ۹۰ درصد استعلاماتی که در استان زنجان در حوزه معدن از منابع طبیعی شده جواب منفی داده است.

خبر جدید  حبس یک‌ساعته خبرنگار-عکاس پایگاه خبری صدای زنجان

وی از ممنوعیت صادرات سنگ آهن خبرداد و عنوان کرد: در این خصوص بخشنامه‌ای صادر شده و از صادرات آن به خارج از کشور جلوگیری می‌شود.

کشاورزی با بیان اینکه این ممنوعیت به دلیل جلوگیری از خام فروشی اتفاق افتاده است گفت: سنگ آهن استخراج شده به واحد‌های داخلی کشور ارسال می‌شود تا به مرحله تولید برسد.

خبر جدید  احداث مراکز تجاری در مرکز شهر توجیه ندارد

وی با تاکید براینکه در حال حاضر حال صادرات حوزه کشاورزی خوب است بیان کرد: تکمیل زنجیره تولید در حوزه معدن از اولویت‌های مهم ما در استان زنجان است.

رئیس نظام مهندسی معدن استان زنجان با بیان اینکه در تلاش هستیم بخش‌هایی از فرآوری مواد معدنی در استان زنجان اتفاق بیفتد عنوان کرد: سه کارخانه در خصوص زنجیره کنسانتره سنگ آهن در زنجان در حال تکمیل است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این کارخانه‌ها اگر در ۵ ماه آینده آغاز شود تاثیرگذاری بالایی برای استان دارد گفت: سنگ آهن در زنجان استخراج و کنسانتره آن نیز تامین می‌شود.

خبر جدید  راه اندازی ۱۴۰۰ میز خدمت در ادارات زنجان

کشاورزی گفت: ۵۰ درصد نیاز این واحد‌ها ازاستان زنجان تامین می‌شود و ۵۰ درصد باقی مانده نیز از استان‌های همجوار تامین خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری دانا، تاریخ انتشار:۱۴ تیر ۱۳۹۹، کدخبر: ۱۶۲۲۹۴۱، www.dana.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب