14:43:15 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سهم زنجان از سیاست های دولت در اشتغالزایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی / در ۶ ماهه نخست سال ۳۲ هزار نفر در استان زنجان بیکاربودند
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نرخ بیکاری استان زنجان را ۹٫۷ درصد اعلام کرد: سهم استان زنجان از سیاست های دولت در اشتغالزایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی است. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان امروز(۸ بهمن) در نشست […]
سهم زنجان از سیاست های دولت در اشتغالزایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی / در ۶ ماهه نخست سال  ۳۲ هزار نفر در استان زنجان بیکاربودند

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نرخ بیکاری استان زنجان را ۹٫۷ درصد اعلام کرد: سهم استان زنجان از سیاست های دولت در اشتغالزایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان امروز(۸ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد:هدفگذاری دولت برای اشتغالزیی در سال جاری ۹۷۰ هزار فرصت شغلی در سطح کشور است که سهم استان زنجان از این رقم ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی است که در قالب های مختلف توسعه رسته های منتخب، مداخلات سیاستی و اشتغال حمایتی پیگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه سهم استان زنجان در بخش رسته های منختب ۷ هزار و ۶۵۴ فرصت شغلی است، ادامه داد: از محل صندوق توسعه ملی ۱۰۰ میلیارد تومان در مرحله نخست اختصاص یافته است که ۳۰ درصد به صورت متمرکز است و براساس عملکرد استان ها مابقی تخصیص می یابد .

خبر جدید  افتتاح فاز اول بزرگترین واحد صنعتی گالوانیزه شمس در زنجان

به گفته یوسفی، در استان ۱۹۲ میلیارد ریال  برای حمایت از اشتغال خانگی با عاملیت بانک ملت و توسعه تعاون توزیع اعتبار شده است.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه اشتغال روستایی به صورت خویش فرمایی و مشاغل خانگی است، ادامه داد: اجرای طرح روستا تعاون با هدف ایجاد ۳ هزار طرح تعاونی روستایی در کشور است که برای ۲۶ هزار و۲۱۸ نفر اشتغالزایی ایجاد می کند که سهم استان زنجان از این رقم ۴۸ تعاونی در روستاهای هدف است.

خبر جدید  پایان اردیبهشت زیبا

یوسفی ادامه داد: ۶۰ درصد از این هدفگذاری ها مربوط به ایجاد تعاونی جدید و ۴۰ درصد فعال سازی تعاونی های راکد روستایی است که تاکنون ۴۳ تعاونی در روستاها از طریق این طرح ایجاد شده است و ۳۵۰ فرصت شغلی از طریق این تعاونی ها ایجاد خواهد شد.

به گفته وی، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی یکی دیگر از طرح‌های این اداره است که تاکنون ۳۵۰۰ نفر در سامانه کارورزی ثبت نام کرده اند و از این میزان ۱۳۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده و ۵۵ واحد پذیرنده هم ثبت نام کردند.

خبر جدید  ضرورت ارائه آموزش‌های مهارتی در راستای تکریم حقوق شهروندی

این مقام مسئول به طرح پذیرش در محیط واقعی کار اشاره کرد و گفت: در این طرح متقاضیان زیرلیسانس آموزش داده شده و کمک هزینه آموزشی به واحدهای صنعتی که در این طرح مشارکت داشتند پرداخت می شود.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به ۱۵۰۰ بازرسی ویژه در راستای اجرای آیین نامه کارهای سخت و زیان آور گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سنوات گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

به گفته وی، در ۶ ماهه نخست سال  ۳۲ هزار نفر در استان زنجان بیکار هستند و نرخ بیکاری ۹٫۷ درصد است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد