11:30:01 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شتاب ابتلا به سرطان در زنجان به صفر رسیده است
۳ سال است که در پارک ملت زنجان برنامه ورزشی پیاده روی را برگزار می کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم به واسطه ورزش، شتاب ابتلا به سرطان در زنجان را به صفر برسانیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل مهرانه در نشست با دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با رؤسا و نائب […]
شتاب ابتلا به سرطان در زنجان به صفر رسیده است

۳ سال است که در پارک ملت زنجان برنامه ورزشی پیاده روی را برگزار می کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم به واسطه ورزش، شتاب ابتلا به سرطان در زنجان را به صفر برسانیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرعامل مهرانه در نشست با دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با رؤسا و نائب رئیسان هیئت‌های ورزشی، قهرمانان ورزشی و سمن‌ها و تشکل های مردم نهاد استان زنجان با عنوان “گسترش فرهنگ ورزش همگانی از اهداف اصلی مهرانه است” گفت: ۳ سال است که در پارک ملت زنجان برنامه ورزشی پیاده روی را برگزار می کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم به واسطه ورزش، شتاب ابتلا به سرطان در زنجان را به صفر برسانیم.

خبر جدید  کاهش الام واندوه دل های غم دیده ایتام ازلطایف هنرکمیته امدادوامدادگران است

مهندس اصغر وثوق افزود: ورزش استان زنجان مدیون مرحوم استاد ایپکچی و مرحوم استاد شاهمرادی است.

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه با بیان اینکه زنجانی ها به تاسی از مولایشان امام حسین(ع) و نه تقلید کور کورانه از غرب بلکه با اعتقادشان مجموعه ای به اسم مهرانه را ساخته اند به دیدگاه مثبت مسئولین رده بالای کشور نسبت به این مجموعه اشاره کرد.

خبر جدید  تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد

وی ضمن افتخار به ۱۰۰ هزار خیری که در کنار مهرانه زنجان هستند، میزان کمک مالی مردم این دیار در ماه برای تامین هزینه های دارو و درمان مبتلایان به سرطان مهرانه  را ۷۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان مطرح کرد.

مهندس وثوق با بیان اینکه خدمات ۱۰۰ درصد رایگان رادیوتراپی مهرانه شامل حال تمامی بیماران اعم از دارا و ندار می شود، به برنامه های سلامت محور این مجموعه در ۴ حوزه ورزش، پیشگیری از استعمال دخانیات، مصرف غذای سالم، ورزش و برگزاری کارگاه ها و کلاس های پیشگیری اشاره کرد و گفت: مسابقات دومینو مهرانه که برای نخستین بار در استان با حضور ۸۰ تیم برگزار  گردید در سطح کشور نمونه بود.

خبر جدید  برگزاری آئین گرامیداشت سالروز تاسیس ستاد عالی کانون‌های مساجد در زنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد