13:26:23 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت برق منطقه‌ای زنجان از طرح‌های تحقیقاتی حمایت می‌کند
به گزارش خبرنگار مهر، بهمن اله مرای ظهر  شنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی، به اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی صنعت برق استان زنجان اشاره کرد و افزود: کمیته تحقیقاتی در این شرکت با همکاری اساتید دانشگاه‌های استان فعالیت های خوبی را انجام می‌دهد و این شرکت توان لازم برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی را دارد و […]
شرکت برق منطقه‌ای زنجان از طرح‌های تحقیقاتی حمایت می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن اله مرای ظهر  شنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی، به اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی صنعت برق استان زنجان اشاره کرد و افزود: کمیته تحقیقاتی در این شرکت با همکاری اساتید دانشگاه‌های استان فعالیت های خوبی را انجام می‌دهد و این شرکت توان لازم برای اجرای طرح‌های تحقیقاتی را دارد و تاکنون هم فعالیت‌های خوبی انجام‌شده است.

وی اظهار کرد: زنجان قوی‌ترین صنایع برق در سطح کشور را دارد و در این راستا توجه به احداث نیروگاه‌های مختلف و توسعه صنایع زیردستی در همین راستا بوده است.

خبر جدید  امید به زندگی در آذربایجان شرقی بالاست

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان ابراز کرد: شرکت برق منطقه‌ای زنجان از طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌ها با موضوع صنعت برق حمایت می‌کند و این شرکت پروژه‌های تحقیقاتی خوبی را با مشارکت دانشکده صنعت و برق دانشگاه زنجان در دست اقدام دارد که در بحث حوزه نانو و اپتیک ورود پیداکرده است.

خبر جدید  معبد «اژدها»

اله مرادی افزود: این شرکت حمایت لازم را از افراد حقیقی و حقوقی برای پروژه‌های تحقیقاتی دارد و استان زنجان درزمینهٔ صنعت برق از توان و جایگاه بالا و تأثیرگذاری در کشور برخوردار است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان زنجان به توان بالای صنایع استان در حوزه برق اشاره کرد و افزود: در حال حاضر شرکت توزیع برق استان زنجان ۹۰ پست اتصال و فوق توزیع دارد و ضریب بار شرکت برق منطقه‌ای بسیار بالا است.

خبر جدید  استعفای عجیب در مدیریت تراکتورسازی و انتخاب مدیرعامل جدید!

اله مرادی تصریح  کرد: صنعت برق استان زنجان از سه بخش تولید، توزیع و انتقال تشکیل‌شده است و قبل از انقلاب و در سال ۵۷ پیک‌بار  مصرفی ۲۰ مگاوات بود که در حال حاضر پیک‌بار مصرفی به ۶۶۱ مگاوات رسیده که ۳۳ برابر شده است و بعد از انقلاب صنعت برق توسعه خوبی داشته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد