11:17:48 - دوشنبه 25 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شناسایی اتباع غیرمجاز شاغل در استان زنجان
مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: با تلاش بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان و با تقویت بازرسی‌ها در سال‌جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، شناسایی اتباع غیرمجاز در سطح استان افزایش داشته است. شعار سال: مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: […]
شناسایی اتباع غیرمجاز شاغل در استان زنجان

مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: با تلاش بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان و با تقویت بازرسی‌ها در سال‌جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، شناسایی اتباع غیرمجاز در سطح استان افزایش داشته است.

شعار سال: مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: با تلاش بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان و با تقویت بازرسی‌ها در سال‌جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، شناسایی اتباع غیرمجاز در سطح استان افزایش داشته است.
 هومن امیدوار در جمع خبرنگاران افزود: طی دو ماهه ابتدای سال‌جاری و از طریق انجام بازرسی‌های گشت مشترک با نیروی انتظامی، ۱۶ نفر از اتباع خارجی که به صورت غیرمجاز در استان اشتغال داشته‌اند، شناسایی و دستگیر شده‌اند که این رقم نسبت به دو ماهه پارسال ‌دو برابر شده است.  

خبر جدید  شهرستان خرم‌دره به عنوان پایلوت بیمه سلامت آغاز به کار نموده است

وی با اشاره به این‌که بر اساس قوانین و مقررات و بخشنامه‌های وزارت کشور، استان زنجان جزو مناطق ممنوعه برای اشتغال اتباع افغانی است، ادامه داد: متاسفانه برخی کارفرمایان بدون توجه به این امر،‌ مبادرت به به‌کارگیری اتباع مذکور می‌کنند که در صورت شناسایی این افراد، ‌کارفرمایان در نوبت اول به میزان ۵ برابر حداقل مزد روزانه و در صورت تکرار دو برابر این رقم جریمه خواهند شد.

خبر جدید  رشد ۱۰ درصدی بازدید بانوان از سایت گردشگری گهر

مدیر روابط کار اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با بیان این‌که در صورت استنکاف کارفرمایان از پرداخت جریمه، ‌فرآیند برخورد از طریق محاکم کیفری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: در خصوص سایر اتباع خارجی، ‌کارفرمایان ملزم هستند در صورت نیاز به به‌کارگیری آن‌ها، ‌از طریق اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان اقدام به اخذ پروانه کار برای افراد مذکور کنند.

خبر جدید  حجت رستمی، دبیر مدارس استان زنجان پژوهشگر برتر استانی شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۴۰۴۰۱۷۴۵ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب