22:04:36 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهادت افتخار حافظان امنیت کشور است
شهادت افتخار حافظان امنیت کشور است و ماهم آماده جان نثاری تا آخرین قطره خون خود برای مردم ، ولایت و نظام مقدس اسلامی هستیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، فرمانده انتظامی استان در یادواره ۴ شهید خیابان پاسداران تهران که در مسجد حضرت زینب (س) زنجان و پایگاه مقاومت بسیج این مسجد برگزار […]
شهادت افتخار حافظان امنیت کشور است

شهادت افتخار حافظان امنیت کشور است و ماهم آماده جان نثاری تا آخرین قطره خون خود برای مردم ، ولایت و نظام مقدس اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، فرمانده انتظامی استان در یادواره ۴ شهید خیابان پاسداران تهران که در مسجد حضرت زینب (س) زنجان و پایگاه مقاومت بسیج این مسجد برگزار شده بود گفت: وظیفه همه ماست که حق شهدای راه امنیت را ادا نمائیم و تکریم شهدا تلاشی مقدس برای برافراشتن پرچم سرخ استقلال و آزادی است.

خبر جدید  زکات راه‌کاری اثرگذار برای رفع فاصله‌های طبقاتی در جامعه است

سردار آزادی با بیان اینکه مردم تعامل خوبی با نیروی انتظامی دارند، افزود: شهادت افتخار حافظان امنیت کشور است و ماهم آماده جان نثاری تا آخرین قطره خون خود برای مردم ، ولایت  و نظام مقدس اسلامی هستیم.

وی  با اشاره به حوادث اخیر خیابان پاسداران تهران منشا همه این توطئه های علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا دانست.

خبر جدید  6 پرونده احتکار در زنجان مختومه شده است

گفتنی است، یاد و خاطره ۴ شهید خیابان پاسداران تهران و ۱۲۱ شهید فرماندهی انتظامی استان زنجان در مراسمی گرامی داشته شد.

 

  

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب