11:41:07 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار زنجان بر ساماندهی خطوط حمل و نقل شهری تاکید کرد
مسیح الله معصومی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان افزود: تنها راه برون رفت معضل ترافیک شهر زنجان ساماندهای خطوط حمل و نقل شهری است و کرایه های دریافتی نیز کمتر خواهد بود.وی بر ارتقای کیفیت حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس شهری تاکید نمود.در این جلسه به نامناسب بودن آسفالت خیابان ها و معابر شهری زنجان، اتخاذ تدابیر و اشرافیت کامل به نقاط احتمالی حادثه خیز و بحرانی شهر، اشاره شد و بر لزوم اهتمام ویژه در باور پذیری بین مسئولان و مردم تاکید شد.
شهردار زنجان بر ساماندهی خطوط حمل و نقل شهری تاکید کرد

شعار سال : شهردار زنجان گفت: شهرداری برای اجرای کامل ساماندهی خطوط حمل و نقل شهری تاکید دارد و همه جوانب آن نیز در نظر گرفته شده است.

مسیح الله معصومی روز سه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان افزود: تنها راه برون رفت معضل ترافیک شهر زنجان ساماندهای خطوط حمل و نقل شهری است و کرایه های دریافتی نیز کمتر خواهد بود.
وی اظهار داشت: بر این اساس و برای ارتقای کیفیت حمل و نقل عمومی بویژه ۱۴۰ دستگاه اتوبوس شهری شهرداری در ایام نوروز ۲ بار معاینه فنی شدند و این مهم در راستای خدمات رسانی بهینه بوده است.
معصومی ادامه داد: اجرای این طرح مهم شهری، انقلاب در حوزه ترافیک شهری زنجان خواهد بود، زیرا شورای اسلامی شهر و شهرداری بر به سرانجام رسیدن آن همدل و مصمم هستند.
وی خاطر نشان کرد: طی روزهای گذشته جلسات متعددی با حضور اهالی کسبه اجرای این طرح برگزار شده و تلاش می شود که روزهای آینده نیز نسبت به اطلاع رسانی آن اقدام شود.
شهردار زنجان با اشاره به برنامه های مختلف شهری در سال جاری نیز گفت: تکمیل پل گلشهر، آغاز اجرای یک تقاطع جدید، انتقال بهشت هزار به محل جدید، شدت گرفتن اجرای طرح سبزه میدان و اصلاحات خطوط اتوبوسرانی، آغاز بکار شهرداری منطقه چهار، حل مشکل جدی آسفالت شهر ، انجام سرمایه گذاری های جدید و بحث جهانی شدن شهر زنجان لحاظ شده است.

خبر جدید  شش واحد صنعتی امسال در زنجان به بهره برداری می رسد

** شهروندان از آسفالت شهری گله مند هستند
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان نیز در این جلسه گفت: طی سال جاری سیلاب چند استان کشور را فرا گرفت و این در حالی است که کشورمان هر سال مخاطرات و حوادث متعددی را تجربه می کند.
اسماعیل دویران افزود: کور شدن مسیل‌های شهری مشکل اساسی است و به عنوان نمونه در شهر زنجان ۱۲ مسیل وجود دارد که برای رفع آنها باید کارهای جدی و مهمی انجام گیرد.
وی خاطر نشان کرد: رهبری امسال را رونق تولید نامگذاری کرده و بنابراین شهرداری نیز باید به این مهم توجه کند و اقدامات اثر بخشی را لحاظ کند.
این عضو شورای شهر زنجان ادامه داد: یکی از معضلات اساسی شهر زنجان نامناسب بودن آسفالت خیابان ها و معابر شهری است و از طرفی عدم توانایی در خرید قیر در موعد مناسب و بارندگی های مشکلاتی را ایجاد کرد که تلاش می شود پس از بارندگی ها این رویه از سرگرفته شود.

خبر جدید  علت دست‌نیافتن نویسندگانمان به جوایز ادبی عدم توجه به ترجمه است

** باور پذیری در بین مردم و مسئولان ایجاد شود
نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان نیز با اشاره به فعالیت های سال گذشته شهرداری زنجان نیز گفت: سال گذشته، سال رونق و موفقیت برای شهرداری زنجان بود که این مهم در سایه سیاست های ابلاغی شورا، همدلی، زحمات و تلاش های کل مجموعه انجام گرفت.
سجاد خدایی تحقق بودجه سال ۹۷ را از جمله دستاوردهای سال گذشته شهرداری عنوان کرد و افزود: افزایش ۵۰ درصدی بودجه در شرایط نابسامان اقتصادی و مجموعه مدیریت شهری این مهم محقق شد که تکیه بر توانمندی ها می تواند اقدامات دیگری را نیر رقم بزند.
وی اظهار داشت: طی دومین لایحه بودجه ارائه شده در طول فعالیت شورای پنجم و مدیریت شهری ۲ برابر شدن بودجه شهر زنجان نسبت به سال ۹۶، پیشنهاد شد که با وفاق و انسجام نیز این مهم در سال جاری مزین به رونق تولید در جهت توسعه، عمران و خدمت به مردم موفقیت دیگری را رقم خواهد زد.
این عضو شورای اسلامی شهر زنجان ادامه داد: با اتخاذ تدابیر و اشرافیت کامل به نقاط احتمالی حادثه خیز و بحرانی عملکرد مسئولانه ای توسط شهرداری زنجان انجام گرفت.
وی اضافه کرد: اقدامات ۲۴ ساعته ستاد مدیریت بحران در موج اول و دوم بارش ها، اسال پیام های اطلاع رسانی و هشدار درفضای مجازیف بازدید شبانه روزی از کانال ها و مسیل ها، لایروبی و جلوگیری از خطرات احتمالی و آماده باش لجستیکی و عوامل اجرایی واستانی و بهره گیری از ظرفیت های تشکل های مردم نهاد نیز از جمله کارها بود.
خدایی افزود: برای جلوگیری از وقوع خسارات جانی و مالی از سیلاب باید با توجه به شرایط شهر زنجان مباحث خطرات طبیعی و انسان ساز اهتمام ویژه ای در باور پذیری بین مسئولان و مردم ایجاد شود.
وی یادآوری کرد: بر این مبنا تجدید نظری در بودجه اختصاصی به مبحث بحران، خرید تجهیزات و انجام مطالعات پژوهشی و توجه به اصلاح ساختار سازمانی و تقویت بدنه کارشناسی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، پیگیری و عضویت در شهر های تاب اور جهان در خصوص مدیریت بحران از جمله کارهای مورد توجه است.

خبر جدید  ثبت نام 33 درصد کل تعاونی‌های زنجان درجشنواره تعاون
شعار سال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا،تاریخ انتشار:۲۰فروردین ۱۳۹۸،کدخبر:۸۳۲۷۰۹۶۱، www.irna.ir


منبع :: شهردار زنجان بر ساماندهی خطوط حمل و نقل شهری تاکید کرد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب