17:53:15 - پنج‌شنبه 17 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرستان طارم از موقعیت بکر طبیعی، کوهستانی و کشاورزی ممتازی برخوردار است
به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در جریان بازدید از شهرستان طارم ، در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل سرمایه گذاری در مسیر گردشگری روستاهای شیت و ولیدر برگزار شد،  با اشاره بر ضرورت توسعه راه ها و بهبود زیرساخت های مورد نیاز مردم منطقه، خاطرنشان […]
شهرستان طارم از موقعیت بکر طبیعی، کوهستانی و کشاورزی ممتازی برخوردار است

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در جریان بازدید از شهرستان طارم ، در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل سرمایه گذاری در مسیر گردشگری روستاهای شیت و ولیدر برگزار شد،  با اشاره بر ضرورت توسعه راه ها و بهبود زیرساخت های مورد نیاز مردم منطقه، خاطرنشان کرد: اگرچه شهرستان طارم به زیرساختهایی نظیر آب، گاز و مخابرات در این مناطق نیاز دارد ولی نباید تامین این زیرساخت ها و توسعه راه ها به قیمت نابودی و تخریب فضای سبز و منطقه بکر و طبیعی طارم باشد.

خبر جدید  پيش بيني وزش شدید باد در زنجان

وی با اشاره به ویژگی های طبیعی و تاریخی شهرستان طارم، یادآور شد: خوشبختانه شهرستان طارم در منطقه ای به دور از چشمان شهرنشینان برج ساز قرار گرفته و از موقعیت بکر طبیعی، کوهستانی و کشاورزی ممتازی برخوردار است.

درویش امیری  ادامه داد: شهروندان و مردم ساکن در این مناطق نیز با روحیه صداقت و پاکی و تلاش بدنبال کسب روزی حلال هستند که موجب شده طارم با این ویژگی ها از مناطق کم نظیر کشور باشد.

استاندار زنجان تعریض جاده ها، ایجاد مسیر تندرو و بهبود راه های مواصلاتی طارم با مرکز استان و استان های همجوار را از نیازها و مطالبات برحق مردم منطقه برشمرد و گفت: هرچند بهبود راه ها برای توسعه گردشگری منطقه ضرورت دارد اما نباید با اصرار بر راه سازی، به طبیعت بکر طارم آسیبی وارد شود.

خبر جدید  کشف 147 راس دام قاچاق در سلطانیه

درویش امیری افزود: باید ضمن توجه به ویژگی های طبیعی منطقه، راه مواصلاتی مناسبی بین طارم با زنجان، شفت، خلخال و فومن ایجاد شود که تحقق این هدف از سیاست های دولت در استان به شمار می آید.

وی از انعقاد تفاهم نامه ای میان بنیادمسکن انقلاب اسلامی و اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان به منظور بهسازی دو روستای شیت و ولیدر خبر داد و گفت: این مناطق از روستاهای هدف گردشگری استان به شمار می آیند که باید بهسازی و ساماندهی در آن ها صورت گیرد.

خبر جدید  تصادفات فوتی در جاده های استان زنجان رشد دارد

استاندار زنجان هدف از بازدیدهای امروز خود از شهرستان طارم را بازدید از محور مواصلاتی طارم به شفت و فومن عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود در این سفر، توافقاتی در زمینه تسریع در آزادسازی مسیر طارم به شفت و فومن با استانداری گیلان صورت گیرد و مسیرهای ارتباطی بین زنجان با دو استان گیلان و اردبیل بهسازی شود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد