10:43:28 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهروندان سفرهای خود را مدیریت وبرنامه ریزی کنند
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت :در حال حاضر تردد در همه جاده‌های اصلی استان؛ با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه در جریان است. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج دست‌نشان با بیان اینکه  جهت تردد ایمن؛ همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه محورهای مواصلاتی توصیه می‌گردد وشهروندان می […]
شهروندان سفرهای خود را مدیریت وبرنامه ریزی کنند

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت :در حال حاضر تردد در همه جاده‌های اصلی استان؛ با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه در جریان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج دست‌نشان با بیان اینکه  جهت تردد ایمن؛ همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه محورهای مواصلاتی توصیه می‌گردد وشهروندان می بایست با مدیریت زمان و برنامه‌ریزی مناسب؛ از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی خودداری نمایید، افزود: در صورت ضرورت انجام سفر می بایست  زنجیر چرخ به همراه داشته باشند وبا نحوه بستن آن حتما آشنا باشند همچنین بررسی وضعیت باد لاستیک های وسیله نقلیه و همچنین لاستیک یدک، همراه داشتن آب و غذای کافی، لباس گرم و راحت، همکاری و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه و راهداران بسیارضروری است .

خبر جدید  ‍ هیچ محدودیتی در توسعه طرح های گلخانه ای در قزوین نداریم

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد:در حال حاضر محورهای زنجان-بیجار، زنجان-طارم، زنجان-دندی، زنجان-تهم-چورزق شاهد بارش پراکنده باران وبرف هستیم و در محور دندی –تخت سلیمان  در محدوده انتهای حوزه استحفاظی  استان؛ تردد با زنجیرچرخ امکان پذیر است .

دست‌نشان از همه شهروندان خواست قبل از آغاز سفر به منظور مدیریت سفر خود با بهره‌گیری از سامانه پیام کوتاه ۱۴۱  از آخرین وضعیت راهها اطلاع حاصل کنند.

خبر جدید  پیشرفت‌ های کشور حاصل از خود گذشتگی جوانان میهنمان است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد