11:52:24 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهر آب‌بر و چالش نبود تاکسی‌های درون‌شهری
یکی از مشکلات شهر آب‌بر نبود تاکسی‌های درون‌شهری است. به گزارش ایسنا، شهر آب‌بر مرکز شهرستان طارم است که بیش از ۸۰۰۰ نفر در این شهر ساکن هستند. یکی از مشکلات این شهر فعال نبودن تاکسی‌های درون‌شهری و اتوبوس‌های برون‌شهری به تهران است که گاهی سبب برخی گلایه‌های شهروندان می‌شود. در همین رابطه، رئیس شورای […]
شهر آب‌بر و چالش نبود تاکسی‌های درون‌شهری

یکی از مشکلات شهر آب‌بر نبود تاکسی‌های درون‌شهری است.

به گزارش ایسنا، شهر آب‌بر مرکز شهرستان طارم است که بیش از ۸۰۰۰ نفر در این شهر ساکن هستند.

یکی از مشکلات این شهر فعال نبودن تاکسی‌های درون‌شهری و اتوبوس‌های برون‌شهری به تهران است که گاهی سبب برخی گلایه‌های شهروندان می‌شود.

در همین رابطه، رئیس شورای اسلامی شهر آب‌بر به خبرنگار ایسنا گفت: شهرداری آب‌بر در سال‌های گذشته اقداماتی در زمینه تخصیص دستگاه تاکسی درون‌شهری انجام داده بود که متأسفانه استقبال خوبی از آن صورت نگرفت.

خبر جدید  اولین برد بسکتبال با ویلچر ایران با درخشش بازیکنان زنجانی درآسیا

«عابدین احمدی» تصریح کرد: به‌علت نداشتن صرفه اقتصادی به‌علت استقبال نکردن همه این وسایل نقلیه از چرخه خدمات‌رسانی بیرون رفتند و هم‌اکنون تنها یک تاکسی در داخل شهر در حال ارائه خدمات است.

وی با تأکید بر این‌که استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی دارای تاثیرات مثبتی در کاهش آلودگی‌ها و تراقیک شهری است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون اکثر خانواده‌ها در شهر آب‌بر دارای وسیله نقلیه هستند و با وسایل خود در سطح شهر تردد می‌کنند که این امر موجب عدم استقبال از وسایل حمل و نقل عمومی در شهر آب‌بر شده است.

خبر جدید  برخورد 4 دستگاه خودرو در زنجان 8 مصدوم بر جا گذاشت

این مسئول در پاسخ به نبود اتوبوس‌های شهری به تهران از شهر آب‌بر نیز تصریح کرد: به‌علت نامطلوب بودن دو کیلومتری جاده آستاکل به شهر آب‌بر بسیاری از اتوبوس‌های برون‌شهری رغبتی برای ورود به داخل شهر ندارند.

احمدی با تأکید بر ضرورت همکاری ارگان‌های مرتبط برای حل این معضل، تصریح کرد: اگر این مسیر خاک‌برداری و تسطیح شود اتوبوس‌ها مشکلی برای ورود به شهر نخواهند داشت.

خبر جدید  عملکرد مسئولان بر توسعه کشور تاثیرگذار می باشد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب