8:46:47 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای شهر نسبت به توسعه مراکز فرهنگی در شهر زنجان مصمم است
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورای شهر نسبت به ایجاد و توسعه مراکز فرهنگی به‌خصوص در حاشیه شهر زنجان مصمم است. شعار سال: احمد نصیری به اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهر زنجان توسط شورای شهر زنجان اشاره کرد و افزود: در حوزه فرهنگی برنامه شورای شهر با رویکرد مدیریت شهری خواهد بود و باروی کار […]
شورای شهر نسبت به توسعه مراکز فرهنگی در شهر زنجان مصمم است

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورای شهر نسبت به ایجاد و توسعه مراکز فرهنگی به‌خصوص در حاشیه شهر زنجان مصمم است.

شعار سال: احمد نصیری به اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهر زنجان توسط شورای شهر زنجان اشاره کرد و افزود: در حوزه فرهنگی برنامه شورای شهر با رویکرد مدیریت شهری خواهد بود و باروی کار آمدن شورای شهرپنج ماین مهم در حال اجرا است.

وی همچنین بر ایجاد مراکز فرهنگی در شهر زنجان تأکید کرد و گفت: شورای شهرپنجم نسبت به ایجاد مراکز فرهنگی به‌خصوص در حاشیه شهر زنجان بسیارمصمم است.

خبر جدید  اجرا طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی

رئیس شورای شهر زنجان اظهار کرد: برگزاری برنامه شاد و مفرح و ایجاد مراکز ورزشی در شهر زنجان حق مردم است و باید اعضای شورای شهر زنجان و شهرداری بر تحقق این امر مهم مدیریت وبرنامه‌ریزی لازم را در دستور کار قرار دهند.

نصیری با بیان اینکه حضور جوانان در فضاها و اماکن ورزشی و فرهنگی مانع گرایش آنها به سمت کارهای خلاف و نادرست می‌شود، تصریح کرد: افزایش سرانه‌های فرهنگی و ورزشی برای عموم مردم موردتأکید است و برای تسریع در ساخت اماکن فرهنگی و ورزشی نیازمند استفاده ازتوان‌بخش خصوصی هستیم.

خبر جدید  استعفا ندادم،‌ برکنارم کردند/ آقایی به نام “م” بدهکار بزرگ هماست

وی افزود: مدیریت شهری زنجان باید در راستای توسعه فرهنگ در جامعه تلاش کند وظرفیت‌هایی در این راستا وجود دارد که باید موردتوجه باشد.

رئیس شورای شهر زنجان با بیان اینکه شورای شهر زنجان خود را موظف به پاسخگویی به مردم می‌داندو باید صادقانه و جهاد گونه به مردم خدمت کند.، یادآور شد:همواره در شورای شهرپنج متلاش شده نسبت به شفاف‌سازی در خصوص اقدامات و عملکرد وهزینه‌هاودریافتی‌هامدیریت لازم در دستور کار قرار گیرد.

خبر جدید  رونق چرخه دامداریهای صنعتی زنجان با 41 هزار و600 راس دام

نصیری گفت: شورای شهر زنجان بر اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در مناطق حاشیه‌نشین زنجان برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را دارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲دی ۹۶، کدمطلب:۴۱۷۹۷۰۳، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد